Zapojte se do nové Tipovačky, ve které si účastníci rozdělí 900 tisíc Kč na sázení!

Publikované 06.02.2019, autor: Viktor Holas

Máme pro vás další horkou novinku, která se týká nové hokejovo-fotbalové Tipovačky na www.tipsport.cz, která proběhne od 8. do 17. února. Celkově si účastníci mezi sebou rozdělí úctyhodných 900 tisíc Kč na další sázení. To zní zajímavě, no ne?

Ve hře nebudete sami…

Do nové Tipovačky, ve které můžete mimochodem natipovat pět úvodních kol již od 4.2 (celkem 10 soutěžních kol), se zapojí i známé hokejové a fotbalové tváře.

Společně s vámi budou tipovat i osobnosti jako bývalý československý hokejový útočník a pozdější trenér Pavel Richter (richterpavel) nebo bývalý slovenský fotbalista Ĺubomír Moravčík (moravciklubo), který hájil barvy předních světových klubů a v roce 1992 byl vyhlášen nejlepším československým fotbalistou.

Princip hry je naprosto jednoduchý. Budete tipovat výsledky vybraných hokejových a fotbalových utkání a hrát můžete i vy, soutěž je totiž zdarma.

Jaké jsou odměny?

Na odměnách Tipsport celkově rozdá 900 000 Kč na sázení. Samotný vítěz získá 100 000 Netů, a to už je slušná porce!

Pozn. 1 Net = 1 Kč

Poražený finalista získá 50 tisíc Netů a tipující, který se umístí na třetím místě si odnese 30 tisíc Netů. V každém kole je pak možné získat podíl z banku 25 000 Netů. Celkově se chystá Tipsport odměnit až 1 000 účastníků, lépe řečeno 1 000 nejlepších tipérů.

Hrát můžete výhradně na webu www.tipsport.cz, na kterém také uvidíte aktuální pořadí všech zúčastněných, ale i výsledky předchozích kol. Můžete tak strategicky přemýšlet, jaké další kroky podniknete v dalším kole.

Jak probíhá vyhodnocování

Pokud uhodnete přesný výsledek zápasu, obdržíte 10 bodů. Za trefenou remízu (bez přesného skóre) je možné získat 6 bodů.

Jestliže trefíte vítěze utkání bez gólového rozdílu, případně bez přesného počtu branek, na účet se vám připíšou 4 body. 2 body pak získáte v momentě, zda uhodnete přesný počet gólů v zápase, ale ne příležitost.

Chcete se do hry zapojit? Navštivte web www.tipsport.cz.

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.