Ve Fortuně padla nejvyšší výhra za celou její historii! Vítěz získal výhru 15 700 000 Kč!

Publikované 24.05.2018, autor: Viktor Holas

Dorazila bombastická informace od sázkové kanceláře Fortuny jako hrom! Sázející z Jižní Moravy se s tím nepáral a „oškubal“ Fortunu na třech tiketech o rovných 15 miliónů korun. A ani pro tuto sladkou odměnu nemusel hluboko do kapsy, stačilo mu na to v rámci celé sázky méně než 10 000 korun.

700 tisíc jako „drobný“ bonus do prasátka

Pokud počítáte správně, stále zbývá 700 tisíc korun. Přesně ty přidal sázející na dalších 3 vítězných trefách.

Za jediný den získal výhru, která přesahuje hodnotu 15,7 miliónů korun. Slušná porce, nemyslíte? Co všechno se dá za takové peníze asi všechno pořídit? Tak v průběžné fázi této otázky se jistě sázející Fortuny právě nyní nachází. Tímto krokem stanovil nový rekord a přepsal tak všechny historické zápisy ve Fortune.

Dlouhodobý klient s pořádnou vytrvalostí

Dle informací na www.iFortuna.cz je sázející dlouhodobým klientem, a to již od roku 2009.

Vypadá to na pořádnou dávku vytrvalosti. Rovných 9 let klient čekal, než si připsal na své konto tuto pohádkovou výhru. Tu si nyní jisto jistě užívá na některých z ostrovů v Karibiku.

Lehkost a chytrost, kterou sázející využil při svých sázkách nezná hranic! Využil kurzového zvýhodnění, a to za klientské body, které jeho výhru navýšili o slušných 2 051 000 Kč.

Jak vypadaly výherní tikety?

Nejvyšší výhru zajistil sázejícímu tento 5 milionový tiket, jenž byl vsazen rovnou třikrát!

Náhled tiketu

Krásná 15 milionová výhra, co říkáte?

Zbytek výher taktéž nestojí za starou belu, naopak. Podívejte se na výhru 91 900 Kč, 279 910 Kč nebo parádních 317 940 Kč.

Náhled tiketu – 91 900 Kč

Náhled tiketu – 279 910 Kč

Náhled tiketu – 317 940 Kč

Co říkáte na tyto skvělé výhry? Nezkusíte i vy svoje štěstí? Zaregistrujte se na www.ifortuna.cz.

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.