V Tipsportu využijete funkci cash out i při rozehraných zápasech!

Publikované 15.07.2018, autor: Viktor Holas

Funkce s názvem cash out, která prakticky umožňuje okamžitě vyplatit rozehraný tiket, se dočkala v sázkové kanceláři Tipsport.cz aktualizace. Nyní je možné tuto funkci uplatnit u předzápasových tiketů i v případě, že na nich máte rozehrané příležitosti.

Do dnešního dne jste totiž cash out mohli využít, pokud jste splnili základní podmínky. Konkrétně musela být alespoň jedna příležitost vyhodnocená a žádná jiná rozehraná. Tyto podmínky stále platí, ale Tipsport přidal jednu novinku.

Rozšířený cash out

Funkce cash out je nově více variabilnější. Je možné ji použít u předzápasových tiketů v rámci příležitostí, které se aktuálně hrají a jsou k dispozici i v live sázkách. Můžete si tedy nyní předčasně vyplatit tiket s live zápasy.

Již žádné překrývání zápasů, které do teď brzdily tuto funkci. Teď je ale možné cash out použít dle toho, jak se aktuální zápas vyvíjí. Tato skutečnost platí pouze pro předzápasové tikety.

Jak probíhá výpočet potenciální výhry?

Potenciální výhra se bude počítat na základě aktuálních live kurzů. Pokud tedy budete chtít funkci cash out využít, při jejím uplatnění by na vás měla vyskočit hláška s potenciální výhrou, kterou musíte nejdříve odsouhlasit.

Jestliže nastane delší časová prodleva a kurzy se logicky pozmění, Tipsport by vás i na tento fakt měl upozornit novou hláškou.

Novinka i v live streamech

Na www.tipsport.cz si můžete nově všimnout i další novinky, které se týkají live streamů. Pokud rádi využíváte live sázky, aktuálně si můžete v jednom okně pustit dva zápasy vedle sebe. Jedná se o tzv. ovládání multiview.

Díky této funkci budete moci sledovat dva zápasy najednou a reagovat tak pohotověji na děj zápasu v live sázkách. Abyste mohli zápas sledovat, rozlišení prohlížeče by mělo mít šířku alespoň 1 366 px.

Foto: tipsport.cz

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.