V kurzové nabídce Tipsportu nově najdete už i fotbalovou sázku na poločas/zápas

Publikované 03.03.2019, autor: Viktor Holas

Sázková kancelář Tipsport ve zdokonalování svých služeb neotálí a neustále připravuje další novinky. Tou nejnovější je přidání do nabídky fotbalovou sázku, ve které se zvyšuje šance na výhru. Zároveň s touto nabídkou se na www.tipsport.cz zvětšuje také počet live příležitostí s dvojtipy a samotného vylepšení se dočkaly i oblíbené mobilní aplikace, pozadu nezůstaly ani KOMBI tikety.

Pojďme si nyní jednotlivé novinky přiblížit trochu více…

Tipněte si na výsledek prvního poločasu nebo výsledek zápasu

Jak jsme se již zmínili v úvodu článku, nově si můžete na Tipsportu vsadit na výsledek prvního poločasu nebo výsledek zápasu. V podstatě vám tato novinka umožní tipnout si na konkrétní úsek daného fotbalového zápasu.

Pojďme si uvést reprezentativní příklad na zápase anglické ligy.

Příští týden v sobotu 9.3 přivítá kandidát na titul Manchester City na svém domácím stánku nepříjemný Watford. V rámci sázky můžete zvolit z následujících tří variant, konkrétně výhra Man City (kurz 1.13), remíza (kurz 9.40) nebo výhra Watfordu (kurz 19.80).

Jestliže například vsadíte na výhru Man City o půli nebo na konci, bude vám stačit, když Man City povede po prvním poločase.

Výhru si zajistíte i v případě, že máte vsazeno na hostující Watford, přestože domácí o poločase vedou nebo je stav nerozhodný. Zkrátka řečeno, stačí uspět pouze v jednom případě ze dvou.

V live nabídce naleznete více dvojtipů

Pokud nejste zrovna riskující sázející, pak vás jistě potěší na www.tipsport.cz novinka v podobě více dvojtipů v nabídce.

O co vlastně jde?

V rámci konkrétního zápasu vyhráváte v případě, že vsadíte na výhru i remízu jednoho z týmů nebo že v tomto zápase jeden z týmů vyhraje, ale k žádné remíze nedojde. Díky této funkci se logicky zvyšuje šance na výhru, ale také k využití funkce cash out (okamžité vyplacení rozehraného tiketu).

Updatu se dočkala i mobilní aplikace

Tipsport vylepšil i mobilní aplikaci, respektive obnovování kurzů, které bude podstatně rychlejší – s tím pochopitelně souvisí i aktualizace seznamu zápasů nebo průběžného skóre.

Změny kurzů pak poznáte jednoduše podle grafické zelené šipky nahoru nebo červené šipky dolů. Modrá ikonka lupy bude značit prohledání kurzové nabídky.

KOMBI tikety čeká jednodušší vyhodnocování

Vyhodnocování KOMBI tiketů již nebude probíhat jako doposud po každé sázence zvlášť, nyní se vyhodnotí konkrétní skupiny na tiketu jako celý balík sázenek.

Tipsport se snažil zjednodušit a zpřehlednit vyhodnocování a na svých stránkách upozornil, že se tato novinka částek pro výplatu nijak nedotkne.

Přečtěte si více na www.tipsport.cz.

Foto: Fotky&Foto

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.