Udělování Oscarů 2019 – sázky jsou vypsané nejen na nejlepší film, ale také i na herce a herečky!

Publikované 18.02.2019, autor: Viktor Holas

Již za necelých pár dní – konkrétně 24. února se uskuteční letošní 91. ročník předávání cen filmových Oscarů. O celkové prvenství se popere osm děl, kdo se stane vítězem? Na toto nejprestižnější filmové ocenění si nyní můžete vsadit na www.tipsport.cz, který se opět rozhodl na tuto velkolepou událost vypsat zajímavé příležitosti.

Film Roma v roli favorita

Tento nízkorozpočtový film oscarového režiséra a scénáristy Alfonsa Cuaróna, jenž je zároveň adeptem na vítěze kategorie „Nejlepší režie“ s kurzem 1.02, uchvátil i samotné kritiky, kteří jej ocenili jen pozitivními recenzemi.

Na to zareagoval i Tipsport. Ten na tento dramatický film vypsal kurz 1.02 v kategorii „Nejlepší cizojazyčný film“ a kurz 1.30 v kategorii „Nejlepší film“, což jej staví do role výrazného favorita.

Jaká ale bude skutečnost?

V těsném závěsu jsou pak filmy Zelená kniha s kurzem 4.50 a Bohemian Rhapsody s kurzem 13.00, tedy film, který oslavuje rockovou skupinu Queen a samotného Freddieho Mercuryho – jednoho z nejvýraznějších umělců na světě.

Kdo se ocitne na stupni vítězů v rámci nejlepší/ho herečky/herce?

Favoritkou na nejlepší herečku by měla být podle bookmakerů Glenn Closeová s vypsaným kurzem 1.10. Glenn Closeová ztvárnila postavu ženy Joa Castlemana ve filmu The Wife, jenž obdržel Nobelovu cenu za literateru a snaží se se svou slávou vypořádat. Naopak na Olivii Colman z filmu Favoritka je vypsán kurz 5.00.

A jak to vypadá s herci?

Podle Tipsportu je hlavním adeptem na celkové vítězství v kategorii „Nejlepší herec“ Rami Malek s kurzem 1.10. Ten převedl úchvatný výkon při ztvárnění postavy Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody, a tak si toto ocenění jistě zaslouží.

Nesmíme ale opomenout i na Bradlyho Coopera z filmu Zrodila se hvězda, který si zrežíroval, ale také společně s Lady Gaga zahrál hlavní postavu celého filmu. Na něj je vypsán kurz 20.0

A jak vidíte výsledky vy? Vsaďte si na www.tipsport.cz.

Foto: pixabay.com

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.