Už jste slyšeli o sázkovém systému Labouchere?

Dnes vám přinášíme další typ strategie, kterým se můžete při běžném tipování řídit. Pokud vás zajímá, v čem spočívá tajemství taktiky zvané Labouchere, tak si přečtěte následující řádky.

Cílem je vyškrtnout všechny částky v číselné řadě

Sázkařská taktika Labouchere je poměrně komplikovaná, a také proto se netěší velké přízni mezi sázkaři. Ještě před samotným sázením si sami musíte určit částku, kterou byste díky sázení chtěli vydělat. Zvolenou finanční hodnotu si následně rozdělíte do libovolného počtu sázek, jejichž součet musí přesně dávat možný zisk. Vytvoříte si tak sled čísel, se kterými následně budete manipulovat. Volba vkladu je vždy na vašem uvážení, ale případná výhra by měla zpravidla být součtem prvního a posledního čísla ve vytvořené řadě. Pokud vám sázka vyjde, tak první a poslední číslo jednoduše škrtnete a pokračujete ve hře bez nich. Úspěšní budete v tom případě, když se „zbavíte“ všech čísel v řadě.

Pro lepší představivost uvedeme i vymyšlený příklad. Rozhodli jsme se, že sázením chceme vydělat 150 eur. Tuto hodnotu jsme následně rozdělili do číselné řady – 20, 25, 30, 30, 25, 20. Z toho vyplývá, že první sázka by měla mít eventuální výhru 40 eur v čistém. Právě 40 eur totiž představuje součet prvního a posledního čísla v řadě. Pokud tedy budeme tipovat za 10 eur, celkový kurs musí být minimálně 5,00. Pokud ale prohrajeme, musíme prohraný vklad přidat na konec řady a pokračovat ve hře.

Do červených čísel se můžete dostat snadno

Princip sázkařského systému Labourchere jsme si tedy detailně rozebrali, ale osobně ho příliš nedoporučuji. Opět se jedná o taktiku, která vás nutí hrát, dokud nevyhrajete. Navíc její systém vám dopředu nezajistí žádný zisk, jako tomu bylo v případě Surebets. Na první pohled to vypadá jednoduše, ale pokud se vám nebude dařit, vaše číselná řada bude širší a širší a vy se tak dostanete hluboko do červených čísel. Proto si raději svůj způsob hry rozmyslete a vyberte si z naší bohaté nabídky taktiku, která vám nejvíce vyhovuje.

Foto: ©GAUTIER22, ©canonlife/fotky&foto