Surebets – sázka bez rizika

Dnes jsme si pro vás připravili další článek o zajímavém typu sázky – „Surebets“. Jde o sázku bez rizika, při které prostě nemůže prohrát. Stačí jen řádně sledovat sázkové kurzy a využít nabídnutou šanci. Nevěříte? My vás o tom v následujícím příspěvku přesvědčíme.

Důležitý je koeficient ziskovosti

Pojem Surebets můžeme z angličtiny volně přeložit jako „jisté sázení“. Podobně jako u Flat betting se jedná o taktiku, respektive strategii, se kterou si můžete díky sázení finančně polepšit. Dokonce při podání této sázky nepodstupujete žádné riziko a zisk máte zaručen předem. Tento systém je založen na precizním sledování kurzů v různých sázkových společnostech. Není totiž nic neobvyklého, že sázkové kanceláře Tipsport, Fortuna nebo Victoria TIP, nabízejí rozdílné hodnoty kurzů na konkrétní sportovní utkání. Pokud je tento rozdíl dostatečně velký, může nastat situace, že při sázce na 1, X a 2 neprohrajete, naopak vyděláte. Tento princip spočívá v tom, aby byl koeficient ziskovosti větší než 1. Tento koeficient zjistíte tak, že kurzy na všechny možné tipy (tedy 1, X a 2) dosadíte do jednoduché rovnice: 1/tip 1 + 1/tip X + 1/tip 2. Pokud vám vyjde číslo < 1 lze na zápase vydělat bez jakéhokoliv rizika.

Příklad

Pro lepší představu uvedeme příklad. Vezměme si zápas Real Madrid – Barcelona s vymyšlenými kurzy 2,30- 3,80- 3,50. V tomto případě by součet rovnice napsané v předchozím odstavci byl 0,984, tím pádem je možné získat výhru prakticky zdarma. Pokud ale nemáte dostatečně velký vklad, nepočítejte s tím, že vyděláte nějaké obrovské částky. Na výhru domácích vložíte 100 €, na remízu 60,53 € a na výhru hostí 65,71 € – váš celkový vklad bude 226,24 €, ale minimální výhra na každém z trojice tiketů bude 230 €. Vyděláte, navíc bez rizika. Na druhé straně ale o nějakém velkém balíku peněz nemůže být ani řeč. To byste museli tipovat za tisíce eur.

Časově i finančně náročná sázka

V uvedeném příkladu jste měli možnost vidět, jak sázka Surebets funguje. Je však třeba podotknout, že pokud byste ji chtěli skutečně pravidelně využívat, museli byste strávit před kurzovou nabídkou dlouhé hodiny a přepočítávat velké množství zápasů. Pokud na to ovšem nemáte nějaký počítačový program. Je to časově náročné, a pokud nesázíte za velmi velké částky, nepříliš ziskové. Osobně jsem se snažil uvést nějaký příklad z dnešní nabídky, ale i když jsem přepočítal přibližně 15 zápasů, kurzy vyhovující této sázce jsem nenašel. Přeci jen sázkové kanceláře nemohou vypisovat takové kurzy, aby na tom prodělaly. Dobrým příkladem je sázka na handicapy, kde jsou většinou kurzy vyrovnané 1,80 – 1,80. Kdyby byly oba vyšší než 2, vydělali byste při každém tipu. Je také důležité sledovat, jak se kurzy mění, což má vliv i na Surebets.

Foto: ©GAUTIER22/fotky&foto