Jak funguje Fibonacciho strategie sázení

Svět sázení nabízí množství strategií, které mají sázkařům dopomoci k vysněné výhře. Na našem webu jsme vám už několik variant nabídli a nyní přidáme další. Představíme si Fibonacciho sázkařský systém.

Každým neúspěšným tipem zvyšujte svůj vklad

Fibonacciho strategie není v našich končinách příliš známá. Spíše se používá v ruletě a podobných hazardních hrách, ale přece jen ji lze aplikovat i při tipování hokejových či fotbalových utkáních. Nejčastěji ji sázkaři využívají při tipování na remízu. Abyste se nedostali do červených čísel, minimální kurz vaší sázky na remízu musí mít hodnotu 2,60. Důležité je si uvědomit, že pokud vám první tip nevyjde, musíte ve hře pokračovat a podle Fibonnaciho strategie postupně zvyšovat vklad. Zvyšování vkladu závisí na matematické posloupnosti součtu dvou předchozích čísel. Nejjednodušší matematická řada vypadá následovně: 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89 a pod. Jak můžete vidět, pokud by vám prvních pět tipů na remízu nevyšlo, ten šestý musíte vložit za 8 eur, abyste vynulovali ztráty a něco i vydělali.

Jen velká smůla vás může připravit o zisk

Fibonnaciho strategie má ale samozřejmě svá úskalí. Ačkoliv se vám nedaří, musíte ve hře pokračovat, dokud nevyhrajete. Narůstáním výše vkladu vložíte do hry více peněz, ale když vám tip na remízu konečně vyjde, všechny předešlé nevýherní tikety se vám s malým ziskem vrátí. Je to náročně na trpělivost, ale museli byste mít skutečně velkou smůlu, aby váš zvolený tým neremizoval například 10 zápasů po sobě. Stále nezapomínejte na to, že kurz na remízu musí být vyšší než 2,60. Když se však podíváme na nabídku fotbalových duelů, kurzy se pohybují většinou nad úrovní 3,00.

Použití jakékoliv strategie je na vás. Dobře si promyslete, zda je právě tato strategie pro vás vhodná. Vždy jde o vaše peníze a rozhodnutí!

Foto: ©nanaplus/fotky&foto