Co znamená pojem Flat Betting a jeho rozbor

Dnes vám představíme jednu z taktických variant, kterou můžete použít při tipování sportovních zápasů. Předejdete tak tomu, abyste při příliš častém sázení neprohráli velkou sumu peněz. Váš bank si totiž určíte, ještě než vstoupíte do hry. Podívejte se, jak flat betting funguje.

Sázíte pravidelně za konstantní sumu

Pojem flat betting je pro sázející, zejména pro ty méně zkušené, poměrně neznámý. V překladu bychom jej mohli přeložit jako všední, respektive „paušální sázení“. Jeho princip je velmi jednoduchý. Jedná se vlastně o typ taktiky, při které sázíte za stálou částku peněz v určitém časovém úseku. Před začátkem hry si stanovíte částku, kterou jste ochotni do hry vložit. Například si řeknete, že z vaší peněženky obětujete na tipování 1 500 Kč, a následně si sami určíte, do kolika rovnoměrných tiketů rozdělíte váš bank. Záleží jen na vás. Většinou to bývají 3-5 procenta banku, což by v našem případě znamenalo rozdělení na 20 tiketů po 75 Kč. Následně sázíte už jen za tuto konstantní částku. Sami jste si určili pravidla hry, tak je dodržujte! Rovněž je dobré si vytvořit online hráčský účet, kde budete mít úplný přehled o vašich sázkách. Za založení účtu neplatíte a také se vyhnete manipulačnímu poplatku – při sázení s Fortunou a Tipsportem ušetříte 10%. Navíc sázíte kdekoliv a kdykoliv.

Flatt betting je jako stvořený pro začátečníky

Flat betting je určen spíše pro hráče, které lze ve světě sázení považovat za nováčky. Mají tak předem stanovené limity a vyhnou se tomu, že by při sázení přišli o hodně peněz. Zkušení sázkaři využívají flat betting méně. Přece jen ti největší hráči sázejí za obrovské peníze a většinou si vytipují jen jeden zápas. Výše jejich vkladu ale bývá pohyblivá, a právě tímto základním rozdílem se jejich taktika sázení liší od flat betting. Tradičně vám zdůrazňujeme rady jako: neustále se vzdělávejte, sledujte kvalitně zpracované analýzy nebo nesázejte kurzy, ale zápasy. Samozřejmě k tomu, abyste vyhráli, potřebujete i štěstí. Určitě byste měli sázet tak, aby vaše možná výhra pokrývala alespoň polovinu vámi určeného banku. V našem příkladu by vám tak stačilo podávat tikety s kurzem 10, a pokud byste byli alespoň na 2 z 20 tiketů úspěšní – zaručeně neprohrajete ani korunu. Co říkáte? Vyzkoušíte i vy flat betting?

Foto: ©nanaplus/fotky&foto