Výhody sázení přes internet

Podobně jako většina služeb, o které je velký zájem, se i sázení dostalo do online světa, kde nabízí svým uživatelům několik výhod, které v kamenných sázkových kancelářích nemají. Potřebujete tedy jen připojení na internet, což je v dnešní době téměř samozřejmost. Navíc dnes se do sítě dokážete připojit téměř v každé restauraci nebo kavárně, a proto se dá říci, že svou vlastní pobočku sázkové kanceláře si můžete vzít s sebou kamkoli.

Zde je přehled největších výhod, které Vám sázení přes internet nabízí:

1. Flexibilita

Sázet můžete doslova 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Kdykoliv dostanete chuť vsadit si, stačí pár kliknutí a sázku uzavřete pohodlně v teple vašeho domova. Žádné čekání ve frontě v kamenné pobočce. Sázení jednoduše, pohodlně a okamžitě. Stačí si převést na své hráčské konto požadovanou sumu peněz a hra může začít.

2. Sázky „Live“

Nesporně jedna z největších výhod online sázení je možnost vsadit si i na sportovní utkání, které se již začalo. Kolikrát jste nestihli doběhnout do sázkové kanceláře a zápas už začal? Na internetu se vám to určitě nestane. Podle toho, jak se situace vyvíjí, se rychle mění kurzy, a proto to chce i trošku šikovnosti a odhadu, kdy vsadit a vytěžit tak z minima maximum.

TIP od redakce: Na co reagovat při live sázení

3. Vstupní bonusy a soutěže

Při online registraci nabízejí sázkové společnosti velmi často různé druhy bonusů, výhod, sázek zdarma a podobně. Mnohokrát jde o 100% bonus ve výši vašeho prvního vkladu, který může příjemně navýšit váš kapitál. Kromě toho se po zaregistrování velmi snadno můžete zapojit i do sázkových soutěží a získat hodnotné ceny nebo i kredit na další sázky.

TIP od redakce:

4. Orientace, přehled a kontrola

Online sázení umožňuje snadnou a rychlou orientaci v kurzové nabídce. Namísto přehrabování se mezi papíry s nabídkou se dokážete velmi obratně a šikovně podívat to, co vás zajímá. Navíc se všechny vaše sázky ukládají a můžete tak pozorně sledovat, jak se vám daří. Takovým způsobem nikdy neztratíte přehled o vašich investicích a ziscích – a to ocení každý zodpovědný sázkař.

5. 0% manipulační poplatek

Za online sázky neplatíte žádný manipulační poplatek. Sázková kancelář ho zaplatí celý za vás. Pravdou zůstává, že to výrazně ovlivní váš celkový profit, nakolik 10% tvoří při dlouhodobém sázení velké finance!

6. Sportovní přenosy zdarma

Kvalitní sázkové kanceláře vysílají prostřednictvím live streamů tisíce zápasů ročně. Za zmínku stojí LIVE streamy Fortuny, protože sázková kancelář ročně odvysílá až 12 tisíc zápasů – od NBA až po NHL, KHL, nebo i ATP a WTA turnaje. Tipsport nezaostává! Nabízí vlastní sportovní stanici TV Tipsport, kde jsou vysílány zápasy La ligy, Serie A, všechny grandslamy, také NHL, NBA a mnohé další live přenosy z oblíbených lig a turnajů.

Tento článek patří do seriálu Škola sázení

 1. Na jaký sport sázet?
 2. Všechny typy sázek
 3. Jak sázet? Jednoznačně přes internet!
 1. Jaké známe sázkové kurzy?
 2. Jak bookmakeři nastavují kurzy?
 1. Výběr kvalitní sázkové kanceláře. V naší redakci doporučujeme Fortunu a Tipsport. Klidně si otevřete hráčský účet v každé. Pokud se zaregistrujte do více sázkových kanceláří, můžete si vsadit na daný zápas v té společnosti, která vypsala nejvyšší kurz a kromě toho využít více vstupních bonusů, sázky bez rizika a různé promo-akce.
 1. 5 skvělých rad jak sázet
 1. Bankroll management – práce s penězi
 2. Veďte si sázkařské záznamy
 1. Sázení jako práce
 2. Dobré a špatné série
 3. Psychologie tipování

Foto: fotky&foto