Sázky na počet branek – zkoušeli jste už over/under?

Sázkové kanceláře každodenně přinášejí svým klientům bohatou kurzovou nabídku. Tradičně si sázejících mohou vybrat z velkého množství odvozených sázkových příležitostí, které zaznamenaly velký rozmach. Jednou z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších je nepochybně i sázka na počet branek – over/under.

Dostupné pro většinu sportů

Sázka over/under patří mezi nejzákladnější sázky, jaké kurzová nabídka zahrnuje. Využít jej lze nejen na počet gólů, jak už samotný název článku prozrazuje, ale i na počet bodů při basketbalových, volejbalových či baseballových setkáních. Prakticky při každém fotbalovém zápase mají sázející k dispozici alespoň základní tip na počet gólů, ale při většině setkání jsou k dispozici i jiné varianty této sázky. Zatímco při fotbale je základní sázka 0-2 nebo 3 a více gólů, při hokeji je to 0-5 nebo 6 a více gólů. Při basketbalu či házené se tato hranice posouvá v závislosti od daného zápasu, respektive rozhodnutí sázkové kanceláře. Kromě sázek na celkový počet gólů v zápase si rovněž můžete vsadit na brankový rozsah v jednotlivých poločasech nebo zvolit sázku na góly jednotlivého týmu. Výhodu je, že pokud vsadíte pouze na konkrétní tým, nemusí vás zajímat, jestli v zápase prohraje, nebo vyhraje. Stačí jen, aby dosáhl požadovaného počtu gólů/bodů.

Statistiky jsou rozhodně užitečné. Rovněž se nezapomeňte podívat ani na vzájemné zápasy konkrétní dvojice, které vám také pomohou lépe se rozhodnout.

Využijte over/under i při live sázení

Sázka na počet gólů/bodů je rovněž k dispozici i při live sázení. Velké přízni se těší zejména při tenise či volejbalu, kde si můžete vsadit na jednotlivé sety za poměrně solidní kurzy. Ty se mění v průběhu zápasu a vy tak máte stále šanci zvolit ten správný. Výsledek vašeho tipu se dozvíte někdy během pár vteřin, a tak si můžete za poměrně krátký čas výrazně finančně polepšit. Nabídka kurzů je skutečně bohatá, stačí si jen vybrat.

Foto: ©kungverylucky/fotky&foto