Tipsport vylepšil kurzovou nabídku na fotbal, basketbal, házenou a zpřehlednil soutěže

Publikované 21.07.2019, autor: Mgr. David Mánek

Tipsport neustále vylepšuje možnosti pro hráče a nejinak tomu je v novinkách, s nimiž sázková kancelář přichází nejen pro online sázkaře. Sekce Soutěže byla pro internetové sázení vylepšena tak, aby byla pro klienty přehlednější a lépe se v ní orientovalo. Dále byla rozšířena sázková nabídka na basketbal a házenou o výsledky poločasů a zápasů a pro fotbalem nenasycené fandy přibyla pestřejší nabídka sázek na žluté karty. Pojďme si novinky popsat detailněji.

Soutěže v novém kabátě

Tipsport se rozhodl zpřehlednit a zpřístupnit sekci Soutěže většímu množství hráčů. Vše je vidět na první pohled po přihlášení a je jedno, zda se k online sázení připojíte z mobilu nebo počítače. Po přihlášení budete mile překvapeni z:

  • hlavní stránky soutěží, kde jsou přehledně zobrazeny soutěže, kterých se účastníte, popř, do nichž se můžete zapojit
  • lepšího přehledu, v němž se objevuje sekce soutěží, které již proběhly
  • možnosti vyhledat si potřebné informace o splnění podmínek pro daný den
  • nabídky, ve které budete moci filtrovat soutěže dle dotací, zúčastněných hráčů nebo jejího startu

Karty ve fotbale nebo přesný výsledek basketbalu

Fotbal je mj. zajímavý i díky žlutým kartám. Již jste si zvykli na sázku na počet žlutých karet v určitém fotbalovém utkání, od nové sezóny však Tipsport výrazně rozšiřuje předzápasovou nabídku. V ní se nově objeví sázení na počet karet jednotlivých týmů nebo počet karet v jednotlivých poločasech a to není vše.

Na výsledek zápasu nebo poločasu bylo možné sázet pouze u fotbalových zápasů. Tipsport nyní možnost sázky na kombinaci výsledku poločasu a konce zápasu přidává i k utkáním v házené a basketbalu. Tato možnost je úchvatná především pro hráče, kteří mají rádi vyšší kurzy.

Nové filtry

Tipsport vylepšil i záložku Moje tikety, kde je nyní zvýrazněna šance na výhru u jednotlivých vsazených tiketů, znamená to, že hned na první pohled vidíte na ikonce, jak velkou šanci na výhru v průběhu zápasu máte. V nabídce nechybí možnost řadit tikety dle stupně vyhodnocení nebo rozdělení na tzv. live tikety a ty vsazené před utkáním. Vše je snadné a nemusíte kvůli tomu odcházet ze stránky, kterou právě sledujete.

Veškeré novinky mají klientům zpříjemnit sázení a získat o mnoho lepší přehled o svých výhrách a prohrách.

Foto: fotky&foto, Tipsport

Autor článku: Mgr. David Mánek