Tipsport spustil blogovací platformu a Fortuna změnila Favorita dne

Publikované 26.05.2018, autor: Viktor Holas

Dvou novinek jsme se v poslední době dočkali od dvou největších českých sázkových kanceláří Tipsport a Fortuna. Nyní si je půjdeme projít a blíže se s nimi seznámit.

Tipsport pro svou sázkařskou komunitu spustil blogovací platformu

Baví vás blogování a rádi byste tuto činnost spojili s Tipsportem? Pak nyní máte jedinečnou šanci. Tipsport.cz totiž spustil blogovací platformu, kam můžete všechny své poznatky, rady a tipy s ostatními tipéry sdílet!

Tato platforma bude doplňovat již aktuální nabídku, ve které se nyní nachází uživatelské analýzy a Tiket aréna.

V rámci blogování půjde o samostatnou práci autora, který se bude moci skutečně rozmanitě vypsat. K dispozici totiž bude mít od 1 500 do 20 tisíc znaků, což je opravdu velká porce.

Důležité je pochopit přidanou hodnotu

Cílem této novinky je hlavně pochopení této přidané hodnoty.

V čem spočívá?

Jde o to, že všichni sázející budou mít dostupné zajímavé informace, které mohou v konečném důsledku výrazně pomoci při rozhodování, na co si skutečně vsadit.

Oproti stávajícím analýzám má jít ale o daleko širší spektrum informací, tedy bude se týkat daleko více příležitostí, soutěží nebo událostí.

Odměny jsou na místě!

Proč se k této novince přidat?

Odpověď je jednoduchá. Autoři těchto blogů budou příjemně odměněni, a to v Netech (za jeden mohou dostat až 500 Netů).

Odměnu ale nedostanete za první autorův blog, což Tipsport označuje za jakousi „vstupenku“ do soutěže. První blog totiž podléhá autorizaci adminů, což u těch dalších nikoliv.

Těšit se můžete taky na žebříček, kde můžete pravidelně sledovat aktuální umístění všech autorů. Navíc můžete filtrovat i na základě daných sportů.

Tak co, přidáte se?

Stačí navštívit www.tipsport.cz.

Fortuna mění název Favorita dne!

Co se týče novinky na Fortuně, tak tam dochází ke změně názvu produktu Favorit dne na Favorit PLUS. Dle dostupných informací slovo „PLUS“ znamená jisté výhody.Jako to jsou?

Zvýhodněné kurzy u Favorita lze nyní využít na více zápasů a také se zvýhodňuje využitelnost.

Jak zvýhodněný kurz přidat na tiket?

K tomu, abyste zvýhodnění přidali na svůj tiket stačí splnit tuto základní podmínku, a to splněním alespoň 5 utkání na jednom tiketuvčetně Favorita PLUS.

Dále platí jednoduchá rovnice, čím více zápasů na tiketu, tím se zvyšuje zvýhodněný kurz vybraného utkání.

Vyzkoušejte tuto novinku v mobilní aplikaci, na pobočkách Fortuny nebo přímo na webu www.ifortuna.cz.

Foto: pixabay.com, Fortuna

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.