Tipsport rozšířil nabídku o více speciálních sázek na novou tenisovou sezónu + 4 tipy zadarmo!

Publikované 31.12.2018, autor: Viktor Holas

Tenisoví fanoušci zbystřete! Zimní přestávka se blíží ke konci, tenisové hvězdy se pomaličku připravují na novou sezónu 2019 a sázkové kanceláře nejsou pozadu. Tipsport totiž rozšířil svou nabídku o více speciálních sázek.

Tenisový speciál na Tipsportu

Sázková kancelář Tipsport si na nový rok 2019 připravila pro všechny sázející nadšence tzv. tenisový speciál, který zahrnuje především příležitosti na to, který hráč či hráčka získá nejvíce vyhraných grandslamových titulů.

Jak se povede v následujícím roce českým hráčům a hráčkám?

Jedna z hlavních otázek, která zajímá každého, jsou především výkony našich českých tenistů. Není to tak dlouho, co například česká tenistka Karolína Plíšková otočila zápas s kazachstánkou Putincevovou a připsala si na své konto další úspěšný start do nové sezóny.

Na to, že se Karolíně podaří vybojovat 1 a více Grand Slamů vypsali na www.tipsport.cz zajímavý kurz 3.40, ale jaká bude skutečně realita? Věříte si na správný tip?

Naopak v mužském tenise můžeme držet palce Tomáši Berdychovi, který stále ne a ne prolomit dlouhotrvající nepříznivé výsledky. Tomáš nakonec minulou sezónu díky přetrvávajícím zdravotním potížím předčasně ukončil a všichni doufali, že se do nové sezóny vrátí v plné síle.

Již na Silvestra v katarském Dauhá se Tomáš Berdych poprvé představí na kurtu a všichni jsme zvědaví, jak se mu bude dařit.

Velká pozornost je věnovaná světovým extra třídám

Tipsport se především zaměřil na světovou špičku, konkrétně srbský tenista Novak Djokovič, na kterého je vypsáno hned několik kurzů. Vyšší pozornost je také věnována například druhému muži žebříčku ATP Rafaeli Nadalovi.

A jak to vidíme v naší redakci?

Podívejte se na naše čtyři tipy, které jsou z našeho pohledu nejzajímavější!

  • Novak Djokovič vyhraje v roce 2019 alespoň dva tituly – kurz 2.10 | vsadit si »
  • Rafael Nadal vyhraje v roce 2019 alespoň jeden titul – kurz 1.40 | vsadit si »
  • Serena Williams vyhraje v roce 2019 alespoň jeden titul – kurz 2.00 | vsadit si »
  • Petra Kvitová vyhraje v roce 2019 alespoň jeden titul – kurz 3.60 | vsadit si »

Foto: pixabay.com

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.