Tipsport extraliga už klepe na dveře – užijte si přímé přenosy a množství sázek!

Publikované 06.09.2018, autor: Viktor Holas

Po delší pauze se opět vrací zápasy z české nejvyšší hokejové soutěže, které nám přinesou skvělé zážitky. Všechna klání pak můžete sledovat přímo online na www.tipsport.cz.

Sledujte na TV Tipsport online přenosy ze všech zápasů Tipsport extraligy i dalších soutěží!

Na řadu přijdou velké změny v pravidlech, na některé si ovšem počkáme až do následující sezóny. Které to jsou a jak ovlivní hru na ledě?

Po vzoru NHL: Užší brankoviště

Rozměr brankoviště se v nové sezóně rapidně zmenší. Mezinárodní hokejová federace (IIHF) si bere za příklad NHL a zavádí nové pravidlo, které bude platit v domácích soutěžích.

Brankoviště se pak na brankové čáře dle nových pravidel zmenší z původních 360 cm na pouhých 243 cm. Jak velký problém to bude pro samotné brankáře?

Trenérská výzva se odkládá

Všechny prognózy hovořily, že se trenérská výzva (tzv. coach challenge) uskuteční již v letošní sezóně. Nakonec je všechno jinak. Nestihlo se vše dostatečně připravit, a tak výkonný výbor Českého hokeje rozhodl, že trenérskou výzvu aplikuje až od dalšího ročníku, tedy 2019/20.

O co vlastně jde?

Extraliga jde po vzoru NHL a v podstatě se jedná o aplikaci systému videoref., který pokrývá celou ledovou plochu. Laicky řečeno, trenéři budou mít možnost prozkoumat sporné gólové situace.

Obhájí Brněnská Kometa loňské prvenství?

Jak si povede letos Brněnská Kometa a obhájí loňské prvenství? V přípravě se ji výrazně výsledkově dařilo. Porazila i soupeře z KHL Spartak Moskva rozdílem dvou branek (4:2).

Na www.tipsport.cz je nyní vypsáno spousta sázkových příležitostí. Mezi ně patří i zajímavý tip právě na celkové vítězství Brněnské Komety, a to s kurzem 5.50.

TIP: Využijte nabídku Tipsportu, který nabízí všem novým hráčům 150 Kč na první sázku zcela zadarmo a vstupní bonus až do 50 tisíc!

První kolo Tipsport Extraligy startuje již 14.9 a oba loňští finalisté startují své úvodní zápasy venku. Oceláři se utkají se Zlínem. Favoritem v tomto utkání jsou jednoznačně Třinečtí Oceláři s kurzem 1.47.

Kometa Brno se pak venku utká s Chomutovem. Zde jsou kurzy celkem vyrovnané, a to s ohledem na to, že Kometa nemá začátky sezóny úplně růžové. Na výhru Chomutova Tipsport vypsal kurz 2.60, naopak na výhru Komety 2.30.

A jak vidíte výsledkově nadcházející sezónu vy? Komu se letos bude dařit nejlépe? Více sázek naleznete na www.tipsport.cz.

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.