Tipovačka s trenéry Hadamczikem a Bokrošem o milión korun!

Publikované 29.04.2018, autor: Viktor Holas

MS v hokeji se nenávratně blíží a na tuto skutečnost obvykle velmi rychle reagují sázkové kanceláře. Výjimkou není ani Tipsport.cz, který si pro všechny sázející připravil novou soutěž.

Pojďte si vsadit společně s českým trenérem Hadamczikem a slovenským Bokrošem na výsledky zápasů hokejové MS, které se bude konat již 4. května v Dánsku. Tipsport v rámci soutěže rozdá celkově až 1 000 000 Netů.

V každém z celkově hrajících 15 kol je možné získat podíl z banku 25 000 Netů. Nejlepší soutěžící pak obdrží až 100 000 Netů!

Jak se zúčastnit?

Jako při každé soutěži, i tato není výjimkou a je potřeba mít aktualizované osobní údaje a ověřený platební prostředek na vaše jméno.

Další omezení ani podmínky soutěže nejsou! Zúčastnit se tedy může kdokoliv, kdo má registrovaný a plně aktualizovaný herní účet na Tipsport.cz.

Jak probíhá soutěž?

Soutěž probíhá přímo na webu www.tipsport.cz, kde budete mít k dispozici přehled pořadí všech soutěžících, ale také se budete moci kouknout na výsledky minulých kol.

Soutěž proběhne společně s trenérem Aloisem Hadamczikem a také se slovenským trenérem Ernestem Bokrošem. Soutěž tedy bude o něco peprnější a namotivovanější.

Kdo by nechtěl porazit tyto známé tváře?

Pokud nechcete na každé kolo zvlášť myslet, můžete si natipovat výsledky na několik kol dopředu.

Během 17 dní se celkově odehraje 15 hracích kol, ve kterých můžete směle tipovat a zajistit si tak potenciální výhru.

Celkově je možné v každém kole získat podíl z banku 25 000 Netů. Ten bude vždy rovnoměrně rozdělen mezi nejlepší sázející, lépe řečeno mezi hráče s nejvyšším počtem získaných bodů.

Jestliže uhodnete přesný výsledek zápasů, získáte 10 bodů. V případe správně trefené příležitosti včetně brankového rozdílu (nebo remízu) obdržíte 6 bodů. Pokud netrefíte brankový rozdíl, tak pouze 4 body. A nakonec, když trefíte pouze přesný počet branek, ale příležitost nikoliv, radovat se můžete jenom ze 2 bodů.

Kdy tipovat

Tipovat zápasy jednotlivých hracích dnů můžete VŽDY do začátku první hracího zápasu. Pokud promrháte, máte holt smůlu.

Nezapomeňte, že první hrací kolo končí již 4. května v 16:15 hodin! Poslední kolo proběhne 20. května.

Pobočková soutěž „Vysekejte výhry z ledu“

Souběžně s touto tipovačkou proběhne k hokejovému MS v Dánsku také pobočková soutěž s názvem „Vysekejte výhry z ledu“.

Abyste se mohli zúčastnit, je zapotřebí v rozmezí od 1. do 20. května podat „kvalifikační“ sázku na jakýkoliv (alespoň jeden) tip z nabídky MS v hokeji, a to s minimální vkladem alespoň 100 Kč včetně MP (vše musí být na jednom tiketu).

Tato sázka vám umožní pohodlný postup do závěrečného kola dne 22. května, ve kterém se losuje o finální ceny.

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.