Soutěžte u SYNOT TIPu o hlavní cenu 10 000 benefit bodů!

Publikované 08.08.2019, autor: Martin Straka

Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a celá řada zajímavých sportovních soutěží se začíná probouzet se svého letního spánku. Rozjíždí se evropské fotbalové poháry i celá řada ligových soutěží včetně těch nejvěhlasnějších, oddych si nedávají tenisté, napilno budou mít příznivci motoristických soutěží, a tak bychom mohli ještě dlouhou dobu pokračovat. Každý, turnaj, závod či zápas současně představují i sázkovou příležitost, kterou by bylo škoda nevyužít, zvláště ve chvíli, kdy se u SYNOT TIPu rozbíhá soutěž o tisíce benefit bodů! Jaká jsou její pravidla a kdo je nakonec získá?

Vsázej a získej pořádný ranec benefit bodů.

Benefit body u SYNOTipu

Tzv. benefitní body jsou základem věrnostního programu sázkové kanceláře SYNOT TIP. Hráči jsou jimi odměňováni za prosázení určitého množství prostředků, a naopak je mohou následně proměnit za volné sázenky, navýšení kurzu tiketů či dokonce za poukázky do některých e-shopů. Benefitní body tak rozhodně stojí za to sbírat a soutěž, ve které je lze vyhrát, si zaslouží naši pozornost.

Za úspěch v soutěži až 10 000 bodů!

SYNOT TIP naplánoval svoji letní soutěž na období od 8. do 18. srpna. Hráč, který v těchto dnech prosází nejvíc tiketů ze všech, se může těšit na skutečně blyštivou první cenu – 10 000 benefitních bodů SYNOT TIP. Pravidla jsou jednoduchá, aby byl tiket platný a do soutěže byl započítán, musí být vsazen alespoň za 50 korun a jeho celkový kurz musí být vyšší než 5.

Je zřejmé, že o první místo bude panovat tvrdý boj a nikdo si nemůže být svým vítězstvím jistý. Naštěstí pro všechny se ale nebude odměňovat pouze ten nejlepší, ale ceny získají všichni hráči, kteří se v žebříku umístí mezi dvacítkou nejlepších. První na úrovni již zmíněných 10 000 bodů, ti kolem dvacátého místa získají bodů 500. Celkově se rozdá na www.synottip.cz na výhrách až 30 000,-.

Plánujete-li sázet i během první poloviny srpna, promyslete své šanci v této zajímavé soutěži. Výhra rozhodně stojí za to.

Autor článku: Martin Straka