Soutěžte během Wimbledonu s Tipsportem

Publikované 29.06.2019, autor: Martin Straka

Nejslavnější ze všech tenisových grand slamů, londýnský Wimbledon, otevře již brzy své brány. Svého skutečného svátku se tak dočkají nejen milovníci tenisu, ale i příznivci kurzového sázení. To si během Wimbledonu můžete u Tipsportu zpestřit i účastí v bonusové soutěži pojmenované příznačně „Tenisový pavouk“. Jak soutěž probíhá, kdo se jí může zúčastnit a na jaké výhry se mohou hráči těšit?

Tenisový pavouk s milionovou dotací

Pravidla soutěže

Soutěž „Tenisový pavouk“ spočívá v tipování tenistů (či tenistek, soutěží se v mužské i ženské dvouhře), jejichž postupu v daném kole věříte nejvíce. Důležité je, že v každém kolem tipujete znovu a jednoho tenistu si v celém průběhu hry můžete vybrat pouze jednou. Prohra vašeho favorita navíc znamená stopku a konec soutěže i pro vás. V soutěži tak hráči využijí své znalosti tenisového světa i schopnost taktického plánování, je totiž třeba volit tak, aby vybraný hráč postoupil, současně ale není příliš rozumné „vystřílet“ si hlavní favority turnaje hned v jeho začátcích.

Kdo může soutěžit a o co se hraje?

Podmínkou soutěže je pouze registrace do internetového sázení na www.tipsport.cz nebo www.chance.cz, neexistuje zde žádný denní limit vkladů. S tipováním je třeba začít v jednou z prvních dvou kol wimbledonského turnaje. Samozřejmě platí, že každý hráč se může soutěže zúčastnit pouze jednou.

Tipér, který dojde v soutěžním pavouku nejdále, se může těšit na hlavní cenu v podobě 500 000 netů, za které lze na www.tipsport.cz sázet bez omezení. Cena je to jistě lákavá a patříte-li ke znalcům Wimbledonu nebo tenisu obecně, jistě stojí za to se do soutěže pustit, neváhejte proto a v záložce „Soutěže“ na webových stránkách Tipsportu můžete začít. Teď již ale nezbývá, než vám popřát hodně štěstí a zábavy při turnaji okořeněném soutěží „Tenisový pavouk“!

Autor článku: Martin Straka