Soutěže k MS ve fotbale 2018

Publikované 09.06.2018, autor: Viktor Holas

Fotbalový svátek v podobě mistroství světa, které se koná v Rusku, se nenávratně blíží. Na to reagují i dvě největší sázkové kanceláře u nás. Připravili si totiž hned několik soutěží, jejichž bank sahá do řádů několika miliónů korun.

Fortuna vytvořila maratón s bankem až 2 milióny korun!

Sázková kancelář iFortuna.cz neusnula na vavřínech a k blížící se mu mistroství světa ve fotbale dává do banku rovnou 2 milióny korun.

Zapojit se do soutěže může každý. Jedinou podmínkou je, aby si sázející po dobu trvání soutěže vsadil každý den alespoň za 100 Kč s minimálním kurzem 1.15.

První zápas a tedy i soutěž startuje 14. června 2018, kdy se utká domácí Rusko se Saudskou Arábií. Konec soutěže se pak datuje ke dni 28. června.

A pozor! Fortuna garantuje minimální výhru 500 Kč!

Tipsport hned se třemi soutěžemi!

Taktéž Tipsport reaguje na blížící se MS a připravil si rovnou tři soutěže! Bude se jednat o maraton, Tipovačku a Letní Tipcup. Celkově se hraje až 5 miliónů korun.

Abyste se mohli zúčastnit, stačí mít pouze registrovaný účet na www.tipsport.cz a doplněné všechny osobní údaje.

Maraton o 3 mega!

Podobně jako u Fortuny, tak i Tipsport má v nabídce maraton, ale v banku jsou 3 miliony.

Podmínky účasti jsou prosté, je potřeba sázet na jakékoliv vypsané příležitosti (nemusí se přitom jednat pouze o MS v Rusku) alespoň za 100 Kč denně.

Všichni, kteří maratón dokončí, získají podíl ze tří miliónů korun na sázení.

Tipujte o jeden milion s Dočkalem a Bakošem

Další ze soutěží, je již osvědčená Tipovačka. Získat můžete odměny v hodnotě 1 milion Netů. Přičemž v každém kole je možné získat 25 tisíc Netů. Soutěž probíha od začátku do konce základní části MS, respektive od 14 do 28. června.

Během základní části MS tipujte přesné skóre duelů. Tipsport odmění rovnou 1 000 nejlepších tipérů. Této soutěže se nyní zúčastní i fotbalisté Bořek Dočkal a Marek Bakoš.

Poperte se s nimi o lepší pozice v konečném žebříčku!

Letní Tipcup o jeden milion korun

Tipsport chystá další z oblíbených soutěží, konkrétně se jedná o Tipcup. Soutěž probíhá od 15. června do 1. září. Celkově je možné hrát o 1 milion Netů.

Soutěžit může každý, je potřeba při sestavování tiketu zaškrtnout políčko „Tipcupy“ a vzápětí jej vsadit.

Abyste měli blíž k odměně, budete se muset „prokousat“ vždy dvoutýdenní kvalifikací, která startuje 15. června.

Do vyřazovacích bojů pak postoupí 8 192 tipérů a každý souboj bude trvat pět kalendářních dnů. Vítěz Tipcupu získá celkově 100 tisíc Netů.

Více informací se dozvíte na www.tipsport.cz.

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.