Sázková kancelář Victoria TIP

AKTUALIZACE: Victoria-Tip a.s. pozastavuje od 1.9.2018 (až do odvolání) příjem sázek. Na všech pobočkách i prostřednictvím internetu.

Naše hodnocení: Doporučujeme ☑

Náhledy

Kurzové sázky

LIVE sázení

Proč tipovat u Victoria TIP

» Vstupní bonus až 10 000 Kč a 250 Kč zdarma ihned po dokončení registrace
» Jednoduchá registrace
» Platná licence ministerstva financí ČR
» 0% manipulační poplatek na všechny online sázky
» Věrnostní program
» Live sázky
» Pravidelné pořádání soutěží
» Možnost označení tutovky na tiketu
» Možnost sázet skupinové tikety
» Velice intuitivní aplikace na Android a iOS
» Přehledný web
» Komplexní kurzová nabídka
» Zvýhodnění střelců, kteří se započítávají i při vstřelení branky v prodloužení

Vyberte si

Základní info / Jak si založit účet / Kurzová nabídka
Možnosti tiketů / Vstupní bonus do 10 000 Kč / LIVE sázky
Věrnostní program / Tipování přes mobil / Vklady a výběry

Základní informace o Victoria TIP

Victoria TIP nebo lidově Victorka patří mezi menší české sázkové kanceláře, která působí na poli sázkových kanceláří již skutečně dlouhou dobu a má spoustu zkušeností. Společnost vznikla v roce 2003 v březnu a v současné době provozuje více jak 240 poboček po celé republice.

Již od svého útlého věku respektive samotného vzniku se soustřeďuje na kurzové sázení. V nabídce naleznete sázky na sportovní, ekonomické, ale i společenské události.

Victoria TIP vlastní k datu 5. června 2003 platnou licenci ministerstva financí, která společnosti umožňuje provádět kurzové sázky.

Jedná se o společnost se silným finančním zázemím, což potvrzuje fakt, že od 1.1.2005 je Victoria TIP součástí holdingu Wotan Invest a.s. Vzhledem k jejímu silnému postavení na trhu Vám může poskytnout skvělou kurzovou nabídku.

Jak si založit účet ve Victoria TIP

Založte si účet na Victoria TIP a přidejte se mezi velkou komunitu sázkařů.

Přejděte na stránky victoriatip.cz a v pravém horním rohu klikněte na nepřehlédnutelné červené tlačítko „Registrace hráče“.

Na stránce spatříte formulář, který je nutné vyplnit a následně odeslat. Po odeslání vám automaticky přijde potvrzení o registraci. To potvrdíte kliknutím na přiložený odkaz a vzápětí Vám bude zasláno prostřednictvím SMS od Victoria TIP heslo k přihlášení do vašeho účtu.

Samotnou registraci dokončíte nejpozději do 7 dnů na některé z poboček sázkové kanceláře Victoria TIP, což dle zákona povinnost. S sebou si vezměte platný občanský průkaz a přihlašovací údaje k vašemu účtu.

Co díky registraci ve Victoria TIP získáte?

 • Vstupní bonus až 10 000 Kč a 250 Kč zdarma na první sázku.
 • Kurzovou nabídku se zajímavými příležitostmi a s neustále se rozšiřujícím potenciálem.
 • Přehledné stránky se skvělou, nově vylepšenou mobilní aplikací.

Kurzová nabídka Victoria TIP

Kurzová nabídka sázkové kanceláře Victoria TIP obsahuje mnoho zajímavých příležitostí napříč všemi sporty. Sice není tak obsáhlá, jako tomu je u největších sázkařských hráčů na trhu, jako je například Fortuna, ale usilovně pracuje a postupně se rozrůstá.

Nejvíce vypsaných sázek je především na klasické a oblíbené sporty, jako je fotbal, hokej, tenis nebo basketbal. V nabídce naleznete ale i další sporty nebo třeba ekonomické či společenské sázky.

Rádi sázíte na střelce zápasu nebo na vítěze jednotlivých poločasů/třetin či konečného výsledku utkání? Mimo klasiku 1×2 i tento typ sázek je ve Victoria TIP možný, a to rozhodně není vše. V nabídce jsou také oblíbené asijské handicapy.

Obdobně jako sázková kancelář Tipsport nebo Chance, tak i Victoria TIP nabízí skvělou výhodu v podobě zvýhodnění střelců.

Princip je jednoduchý. Váš střelec obdrží více času na skórování – to zcela jednoduše znamená, že za úspěšnou sázku se považuje i když hráč střelí gól v prodloužení! Tato skvělá akce platí i na basketbalové střelce, kanadské bodování, asistence, bloky nebo touchdowny.

Mějte ale na paměti, že góly vstřelené v penaltových rozstřelech či samostatných nájezdech se do sázky nezapočítávají! Pokud ovšem v prodloužení padne gól z nařízeného trestného střílení, ten se samozřejmě počítá.

Za další důležitou zmínku stojí, že Victoria TIP neumožňuje stornovat tiket v případě špatně zadané sázky.

Finanční limity

 • Maximální výhra 5 000 000 Kč.
 • Minimální sázka 10 Kč.
 • Maximální sázka je omezena limitem výhry na jeden tiket.

Možnosti tiketů (druhy sázek) u Victoria TIP

Ve Victoria TIP máte celou kurzovou nabídku přehledně pod kontrolou, přesně vidíte všechny události, které se budou konat v nejbližších hodinách. S tím přichází i v ruku v ruce možnost tiketů neboli druhy sázek, jenž je možné v této sázkařské společnosti aplikovat.

Sólo sázka

Sólo sázka neboli jednoduchá sázka obsahuje pouze jednu sázkovou příležitost. Celkový kurz je stejný jako na vsazenou příležitost.

AKU sázka

AKU neboli akumulovaná sázka je vlastně tiket, na kterém jsou minimálně 2 zápasy, lépe řečeno je to několik sázek na jednom tiketu. Maximální počet zápasů na tiketu je zcela individuální a sázkové kanceláře si jej stanovují sami.

Systémové sázky

Systémová sázka je jeden tiket, ale s větším počtem kombinací tipů. Jestliže jsou všechny tipy správné, pak vyhráváte celou výši vyhrané sázky. Vyhrát můžete ale i při nesprávných tipech, nutností je ale uspět alespoň s jednou kombinací.

Možnost označení tutovky

Tuto možnost lze využít při systémových nebo skupinových sázkách. Pokud jste si jistí, jak celá událost dopadne, jednoduše si ji na tiketu označíte jako tutovku. Úspěšné jsou všechny tikety, kde jsou všechny tutovky tipnuty správně.

Maxikombi

Velmi oblíbená Maxikombi neboli skupinová sázka je taktéž dostupná ve Victoria TIP. Tuto sázku tvoří alespoň 2 sázkové příležitosti, které jsou rozděleny do jednotlivých skupin.

Vstupní bonus

Ihned po registraci na www.victoriatip.cz lze získat zdarma 250 Kč. Navíc můžete obdržet vstupní bonus v celkové výši 10 000 Kč!

Jak získat vstupní bonus

Vstupní bonus mohou získat pouze nově registrování sázející na www.victoriatip.cz, kteří registraci provedli úspěšně, tedy dostavili se na některou pobočku a ověřili svou totožnost.

Podmínky pro zisk bonusu

 • Hlavní podmínkou pro zisk vstupního bonusu je vložení prvního vkladu na hrací účet a je stanoven ve výši 100 % z prvního vkladu.
 • Musíte uzavřít sázky v celkové hodnotě desetinásobku prvního vkladu.
 • Celkový kurz všech sázek musí být minimálně 2:1.
 • Denní maximální součet vkladů musí být 2 500 Kč.

Jestliže uvedené podmínky nebudou řádně splněny do 100 dnů od prvního vkladu, pak nárok na vstupní bonus zaniká!

Jak se bonus sázkaři vyplácí?

Vždy po prosázení dvojnásobku vkladu vám Victoria TIP přičte 20 % z bonusu. Po prosázení pětinásobku pak dalších 30 % z bonusu a po již zmiňovaném desetinásobku zbylých 50 %.

Live sázky ve Victoria TIP

Nejste si stále jistí, na koho si v konkrétním zápase vsadit? Nezoufejte a využijte na victoriatip.cz live sázky.

Na zápas si můžete vsadit i během jeho průběhu, samozřejmě s jiným kurzem než před zápasem, závisí především na průběhu podle kterého se kurz mění.

Na live sázky se dostanete přímo na webu victoriatip.cz v horním menu. Nabídka není sice na úrovni, jako u Tipsportu, ale neustále se vylepšuje a v poslední době Victorka na tomto nedostatku výrazně zapracovala. Navíc po celý rok nabízí různé soutěže v rámci live sázení.

Live sázky jsou k dispozici i v nově vylepšené aplikaci.

 

V současné době Victoria TIP nenabízí live streaming, což je pro některé možná jistá nevýhoda. Věříme ale, že se brzy nějaké změny v tomto smyslu dočkáme.

Věrnostní program

Tak jako většina sázkových kancelářích, i Victorka nabízí věrnostní program, a to pro všechny registrované hráče. Sázejícímu bude na základě provedené registrace automaticky vydána věrnostní karta, která slouží k přehledu všech získaných bodů a pochopitelně k čerpání výhod. Zejména tedy při sázení na pobočce.

Jaké jsou výhody?

 • Vstupní bonus až 10 000 Kč.
 • Nabídka mnohem vyšších kurzů.
 • Zajímavé soutěže o atraktivní ceny.

Ihned po registraci obdržíte prvních 400 bodů a můžete následně začít sbírat body a čerpat výhody. Věrnostní body se vám pak připisují buď na herní účet nebo na věrnostní kartu.

Jak získat body?

Body lze získat především za vaše vsazené tikety – za každých vsazených 10 Kč obdržíte 1 bod. Celkový kurz na tiketu musí být ale vyšší než 1,1:1 a nižší než 10:1.

Při celkovém kurzu vyšším než 10:1 můžete obdržet za každých vsazených 10 Kč až 2 věrnostní body.

V praxi to funguje následovně. Jestliže jste vsadili tiket za 100 Kč a celkový kurz je 12:1, obdržíte 20 bodů.

Pro kombinátor a maxikombinátor platí taktéž individuální podmínky. K zisku bodů musíte mít ve skupině minimální kurz 1,1 a musí být vsazena minimálně za 10 Kč.

Denní ziskový limit bodů je maximálně 10 000 bodů a zároveň je to maximální zůstatek bodů na věrnostní kartě nebo na herním účtu.

Jak a na co body využít?

Za věrnostní body lze na victoriatip.cz sázet – 20 bodů je 1 Kč. Vsadit si s nimi budete smět až při 200 bodech, což je na koruny 10 Kč, tedy minimální povolený vklad na Victorce.

Body využijete i při zvýšení vašeho kurzu (5, 10, 15 nebo 20 %), což je taky možné – zvýhodněný kurz musí být minimálně 2:1.

Tipování přes mobil

Victorka si připravila rozsáhlý update své mobilní aplikace, která je momentálně k nepoznání (v dobrém slova smyslu).

Provedla razantní změny a nyní je aplikace opravdu na výborné úrovni, ne-li lepší než konkurenční aplikace sázkařských kanceláří.

Aplikace je přístupná pro systém Android, ale i iOS. Dle provedených testů je velmi rychlá, přehledná. Je zde přidaných nespočet nových funkcí včetně filtrů, díky kterým lze velmi snadno vyhledávat zápasy.

Navíc se můžete těšit na další aktualizace, takže můžeme s ledovým klidem říci, že Victorka se stává další sázkařskou společností se skvělou mobilní aplikací, která může bez problému ostatním vzdorovitě konkurovat.

Kde můžete aplikaci stáhnout

Co se týče Androidové verze, stáhnout si ji budete moci přímo na stránkách www.victoriatip.cz. Po stáhnutí musíte povolit v nastavení instalaci aplikace z neznámého zdroje.

Pro systém iOS je k dispozici v App Store.

Vklady a výběry ve Victoria TIP

K tomu, abyste byli schopní dotovat váš účet nebo vybírat z účtu vítězné sumy, je nutné mít registrovaný a ověřený účet. Stejně jako tomu je u spoustu dalších akcí v rámci victoriatip.cz.

Dobití hráčského účtu

Mimo klasické způsoby vkladů, které jsou známy u většiny sázkových kanceláří (platební karty a bankovní převod) jsou k dispozici i poněkud rychlejší expresní převody. Ty zajistí převod finančních prostředků na váš hrací účet okamžitě. Tuto variantu dnes již podporuje celá řada bank.

Výplata výher

Rádi byste vybrali z vašeho hracího účtu finanční prostředky, které jste úspěšně vyhráli? Pak máte dvě možnosti, jak to provést.

Jedna z nich je převodem do vaší banky. Tento bankovní účet ale MUSÍ být registrovaný k hracímu účtu.

Dostavení se osobně na některou z poboček je druhá z možností, kterou lze využít. V menu svého účtu si jednoduše vyberete pobočku, kam si pro výhru půjdete společně s požadovanou částkou výběru. Vybrat lze maximálně 5 000 Kč a takové výběry můžete uskutečnit maximálně 2 krát za den.

Finanční limity

 • Maximální vklad na pobočce 5 000 Kč.
 • Maximální výběr na pobočce 2 × 5 000 Kč.
 • Minimální výběr z hráčského účtu 100 Kč.
 • Minimální výběr z hráčského účtu 100 Kč.
 • Minimální vklad na hráčský účet 100 Kč.
 • Minimální vklad pro zisk bonusu 100 Kč.