Sázková kancelář Tipsport

Sázková kancelář Tipsport

Naše hodnocení: Doporučujeme ☑

Náhledy

Kurzové sázky

Kurzová nabídka - Tipsport

LIVE sázení

LIVE sázky

Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o sázení

Proč tipovat v Tipsportu

» nejlepší vstupní bonus až do výše 50 000 Kč + ZDARMA 150 Kč za plnohodnotnou registraci na tipsport.cz
» bohatá kurzová nabídka
» množství LIVE sázek s funkcí tipClick – uzavření live sázky jedním kliknutím
» největší komunita sázkařů
» výborná aplikace pro mobilní sázení
» tisíce přímých přenosů ročně – NHL, KHL, Primera Division, Premier Liga, ATP a WTA turnaje …
» 0% manipulační poplatek na všechny online sázky
» funkce cash out – vyplacení výhry předtím, než skončí všechny zápasy na tiketu
» dokončení registrace, při které musíte ověřit svoji totožnost, můžete nově provést i online, a to prostřednictvím bankovního účtu (AirBank, Česká spořitelna, Moneta Money Bank, Equa bank)
» vyhodnocení tiketu přes SMS
» maximální výhra na jeden tiket až 10 000 000 Kč
» zajímavé akce během celého roku a ochotný klientský servis
» věrnostní program NetKonto – za sázky získáváte Nety, za které můžete uzavírat tikety
» jeden hráčský účet umožňuje tipování na internetu a také pobočce
» možnost vyplacení výher na pobočkách
» snadno ovladatelná webová stránka

Vyberte si

Základní info | Jak si založit účet | Kurzová nabídka
Možnosti tiketů | Vstupní bonus do 50 000 Kč | LIVE sázky
LIVE přenosy | Věrnostní program NetKonto
Funkce Cash out | Tipováni přes mobi | Vklady a výběry

Základní informace o Tipsportu

Tipsport je největší sázková kancelář v Česku, která má udělenou licenci od Ministerstva financí, a proto se není třeba ničeho obávat. Svou dominanci na českém trhu si buduje již od roku 1991. Z jedné pobočky v Berouně je dnes mezinárodní holding, který má 3 tisíce zaměstnanců. Tipsport.cz se vyznačuje širokou kurzovou nabídkou, množstvím inovací, vysokou hladinou kurzů a nejlepšími akcemi. Jednoznačně je třeba zmínit i obrovskou komunitu sázkařů, která se těší z Tiket arény (zveřejňují se zde top tikety, i ty smolné), živé diskusní fórum nebo analýzy zápasů.

Od roku 2004 nese její název i nejvyšší hokejová soutěž v Česku – Tipsport extraliga. Od roku 2009 již nabízí své služby i na internetu a vzniká www.tipsport.cz. Obrovským zlom nastal, když na internetu v roce 2013 zrušily manipulační poplatek a v tomto roce se k Tipsport holdingu přidala i Chance.

Jak si založit v Tipsportu účet

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář na tipsport.cz. Pak vám přijde e-mail od Tipsportu pro ověření vaší adresy, kde je třeba kliknout na odkaz v emailu a přijde vám SMS-ka s heslem pro přihlášení. Následně je nutné registraci dokončit i na pobočce, avšak po dobu 30 dní lze využívat služeb i bez této návštěvy. Pro trvalý účet je však třeba navštívit pobočku.

TIP: Dokončení registrace, při které musíte ověřit svoji totožnost, můžete nově provést i online, a to prostřednictvím bankovního účtu (AirBank, Česká spořitelna, Moneta Money Bank, Equa bank)

Kurzová nabídka Tipsportu

Tipsport.cz svým zákazníkům nabízí nejkomplexnější nabídku sázkových příležitostí ze všech sázkových kanceláří, které jsou aktuálně na českém trhu. V kurzové nabídce na vás čeká bohatý výběr sportovních zápasů, které s sebou přinášejí i obrovský počet sázkových příležitostí. Nechybí tipy na počet gólů, gemů, bodů, ale ani dílčí sázky na vítěze jednotlivých poločasů nebo třetin.

Většina sázejících často využívá i sázky na tzv. handicapy, které určují o kolik gólů, respektive bodů musí favorit zápasu zvítězit. V pravidelné nabídce Tipsportu sice chybí asijské handicapy, ale ty jsou k dispozici alespoň při nejdůležitějších zápasech, jako je finále Ligy mistrů, Evropské ligy a podobně.

U zmíněných událostí si můžete vsadit i na speciální sázky, jakými jsou počet žlutých karet, červených karet, tip, zda bude penalta v zápase nebo ve které minutě padne první gól. Pro odvážnější jsou připraveny sázky na přesný výsledek zápasu, ať už z fotbalu, tenisu či hokeje. Nechybí také sázka bez remízy i o dvojtip 12, který vylučuje možnost remízy v zápase. Samozřejmostí jsou také sázky na střelce gólu v zápase.

Možnosti tiketů

Sázková kancelář tipsport.cz nabízí různé druhy tiketů, ze kterých si určitě každý vybere. Nejvíce využívaným typem tiketu je AKU, ale také jsou populární i skupinové tikety tzv. MAXIKOMBI. V nich si vámi vybrané zápasy rozdělíte do více skupin. V případě, že vám nevyjde jedna či dvě skupiny, nezoufejte, stále totiž můžete vyhrát.

Na jednom tiketu se může nacházet maximálně 50 zápasů. Výše minimálního vkladu je 1 Kč. Dalším důvodem, proč si vytvořit hráčské konto na internetové stránce www.tipsport.cz, je i to, že za tikety podané na internetovém hráčském kontě neplatíte manipulační poplatek. Ušetřené peníze můžete využít k podání dalšího tiketu a vyhrát třeba i maximální možnou výhru, která je magických 10.000.000 Kč (za jeden týden).

Extratip

Stalo se vám někdy, že jste podali tiket, na kterém vám ujel pouze jeden zápas s paradoxně nejmenším kurzem? Na tipsport.cz se takovým situacím můžete vyhnout jednoduchým klikem.

Pokud se na vašem tiketu nachází minimálně 10 sázkových příležitostí, jednoduše kliknete na tlačítko EXT, které vám automaticky určí zápas s nejmenším kurzem.

V tomto případě vás osud tohoto zápasu již nemusí až tak zajímat, protože i kdyby nevyšel, jen se vám příslušný kurz odečte. Stále tak máte šanci na výhru. Samozřejmě, ostatních 9 zápasů musíte uhodnout správně, abyste se mohli těšit z výhry. Funkce extratip zachránila tikety už mnohým sázkařům, kteří tak kvůli selhání největšího favorita přišli jen o malou část své výhry.

Vstupní bonus do 50 tisíc Kč a k tomu 150 Kč za registraci

Sázková kancelář tipsport.cz aktuálně nabízí nově registrovaným klientům hned dva bonusy. Prvním je perfektní vkladový vstupní bonus, který se může vyšplhat až na neuvěřitelných 50 000 Kč. Představuje 100 % hodnoty vašeho prvního vkladu! K tomu ještě získáte zcela zdarma již za plnohodnotnou registraci 150 Kč na vaše první sázky. V registračním formuláři je kolonka Akční kód, ale žádný kód pro získání bonusu není třeba přidávat.

Pro získání vkladového vstupního bonusu do 50 000 Kč je třeba dodržet následující kritéria, které jsou nastavena velmi férově:

 • První kategorií je vklad v hodnotě do 1 000 Kč. Pokud si tipnete pětinásobek součtu prvního vkladu a bonusu s minimálním kurzem 1.50, získáte příslušný bonus v hodnotě 100 % vašeho vkladu. To znamená, že pokud vložíte na hráčský účet například 800 Kč, máte nárok na 800 Kč bonus. Požadovaný obrat činí (800 + 800) x 5 tedy 8 000 Kč. Denně se vám započítává součet vkladů v maximální výši 500 Kč.
 • Druhou kategorií je vklad od 1001 Kč do 5 000 Kč. Systém je stejný jako v první kategorii s tím rozdílem, že je třeba prosázet sedminásobek součtu prvního vkladu a bonusu s minimálním kurzem 2.00. Denně se vám započítává součet vkladů v maximální výši 2 500 Kč. Opět si uvedeme příklad. Pokud bude váš první vklad 2 000 Kč, získáte 2 000 Kč bonus. Požadovaný obrat je (2000 + 2000) x 7, tedy 28 000 Kč.
 • Poslední kategorie zahrnuje vklad od 5 000 Kč do 50 000 Kč. Protipovat je třeba osminásobek vkladu a bonusu s kurzem alespoň 3.00. Denně se vám započítává součet vkladů v maximální výši 25 000 Kč. A modelový příklad nechybí ani u poslední kategorie. Chcete-li získat nejvyšší možný bonus, a sice 50 000 Kč, požadovaný obrat je 800 000 Kč. Tedy (50 000 + 50 000) x 8.

Vstupní bonus je vyplácen postupně. Konkrétně po protipování každých 10 % z celkové částky potřebné k zisku bonusu vám Tipsport vyplatí 10 % hodnoty bonusu.

LIVE sázky v Tipsportu

V Tipsportu na vás čeká nejbohatší nabídka LIVE sázek. Každodenně naleznete v nabídce stovky zápasů od nejpopulárnějších sportů až po ty méně populární. Samozřejmě, nejvíce událostí je z fotbalových trávníků a tenisových kurtů, neboť těchto akcí je během roku nejvíce. Kurzová nabídka se přizpůsobuje aktuálnímu zápasu a kurzy se neustále mění v závislosti se změnami skóre či dle jiných důležitých faktorů jako červená karta nebo zranění hráčů.

U tenisu si můžete podat sázku na přesné skóre setu, počet gemů v jednotlivých setech a nechybí ani sázky na přesné skóre v konkrétních gemech. Při LIVE sázení je dostupná i funkce tipClick. V nastaveném účtu si zadáte částku, se kterou chcete tipovat, a na podání tiketu vám stačí už jen jedno kliknutí na příslušný kurz.

Přímé přenosy na TV TIPSPORT

Velkou výhodou při tipování přes internet je i to, že si svůj podaný tiket můžete shlédnout v přímých přenosech na webu Tipsportu. Na www.tipsport.cz najdete během roku tisíce přímých přenosů z fotbalu, tenisu, basketbalu, hokeje, volejbalu či baseballu.

Pokrytí fotbalových lig je skutečně výborné. Sázející tak zdarma mohou sledovat zápasy španělské Primera Division, italské Serie A, holandské Eredivisie nebo francouzské Ligue 1.

Pro tenisové příznivce jsou připraveny přenosy ze všech 4 grandslamových turnajů, turnajů Masters 1000 i různých menších turnajů, včetně challengerů. Nadnárodní KHL, kanadsko -americká NHL, Tipsport extraliga či basketbalová NBA rovněž nechybí v široké nabídce Tipsportu.

Věrnostní program TipKonto

Tipkonto je rovněž jedna z výhod, kterou Tipsport nabízí každému sázejícímu. Jde o systém, kterým získáváte na svůj hráčský účet body navíc, tzv. nety, a za tyto body můžete pak uzavírat tikety jako za reálné peníze.

Ty se na váš hrací účet připisují následovně.

U tiketu s kurzem nad 20.00 získáte 2 % vkladu v podobě netů. To znamená, že například při vkladu 5 € a kurzu nad hranicí 20,00 získáte na své hráčské konto 5 netů. Následně při kurzu 100 je to 5 %, 500 – 10 %, 2000 – 15 %, a nakonec při kurzu vyšším než 5000 získáte až 25 %!

Denně můžete získat maximálně 100 netů. Se získanými nety můžete následně nakládat jako s reálnými penězi. Jeden net = 1 Kč. Podle této jednoduché rovnice funguje celý princip hry. Za nasbírané nety můžete následně podat plnohodnotný tiket. Platí i na sázku LIVE.

Nety lze použít i na úhradu SMS týkající se vyhodnocení vašeho tiketu. Cena za odeslání 1 SMS je 1 net. A dokonce i na kurzové zvýhodnění sázek do 2 500 Kč až o 25%.

Tipování přes mobil v Tipsportu

Sázková kancelář Tipsport vytvořila pro své zákazníky i speciální mobilní aplikaci, která je určena pro zařízení s operačním systémem Android a systémem IOS (Apple). Je to nejrychlejší a nejpohodlnější sázkařská aplikace, která přináší snadný přístup k vašemu účtu a umožňuje online tipování či sledování přímých přenosů.

Pro smartphony, které mají jiný operační systém jako například Windows Phone nebo Blackberry, je dostupná webová stránka m.tipsport.cz, díky které získáte přístup k vašemu účtu, bohaté kurzové nabídce, výsledkovému servisu a také atraktivním LIVE sázkám.

Funkce Cash out

Poměrně čerstvou novinkou sázkové kanceláře Tipsport je i funkce Cash out. Určitě se každému sázejícímu stalo, že na jeho tiketu mu chybělo uhodnout už jen jeden zápas. Začátek zápasu se pomalu blíží, ale vy si už nejste tak jistý, že vám poslední zápas vyjde. V tomto případě můžete předejít zbytečnému stresu a okousaným nehtům díky zmiňované funkci Cash Out.

Stačí kliknout na tlačítko „Vyplatit ihned“, které se objeví na vašem tiketu. Tím pádem vám bude podle koeficientu vyplacena výhra bez sehrání posledního utkání. Tuto funkci lze využít pouze při tipování přes internet na www.tipsport.cz a za jistých podmínek. Cash out nelze použít v případech, kdy se na vašem tiketu už nachází prohraná událost. Mimochodem Cash out však klidně můžete použít i na tiketech, které jsou zapojeny v soutěží Tipliga nebo Tipcup.

Funkci cash out je možné využít i při live sázkách.

Vklady a výběry v Tipsportu

Dobití hráčského účtu

Na svůj hráčský účet si můžete vložit svůj vklad prakticky okamžitě. Nejdříve je však třeba zaregistrovat se na stránce www.tipsport.cz. Registrace je poměrně jednoduchá. Samozřejmě, vytvořit si svůj hráčský účet mohou pouze osoby starší 18 let.

Možností dotovat své konto je hned několik:

 • bankový převod,
 • vklady na pobočce,
 • ePlatby – Česká spořitelna (PLATBA 24), Era (Poštovní spořitelna), GE Money Bank, mBank (mPeníze), Sberbank, Československá obchodní banka (ČSOB), Fio banka, Komerční banka (MojePlatba), Raiffeisenbank (ePlatby pro eKonto), Unicredit,
 • platební kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro.
 • K dalším možnostem patří Skrill (Moneybookers) nebo paysafecard.

Minimální vklad je 1 Kč u bankovního převodu, 3 Kč u ePlateb, 100 Kč u dobití platební kartou a přes Skrill 1 000 Kč.

Na druhé straně je na konto možné vložit při bankovním vkladu neomezenou částku, na pobočce 5 tisíc Kč, platební kartou 2 147 483 647 Kč, pomocí Skrill do 50 tisíc Kč, přes ePlatby do 999 999 Kč. Při paysafecard maximálně 24 000 Kč.

Poplatek ze strany Tipsportu není účtován žádný, jen při paysafecard 5%.

Výplata výher

Na výběr peněz jsou určeny 3 způsoby:

 • Bankovní převod – minimálně 1 000 Kč, maximálně 1 000 000 Kč. Zpracování trvá 1 až 3 pracovní dny.
 • Výběr přímo na pobočce – můžete vyplatit už 100 Kč, ale maximálně jen 5 000 Kč. Zpracování je okamžité.
 • Prostřednictvím Skrill MoneyBookers – limity transakce jsou od 1 000 Kč do 30 000 Kč a doba zpracování je 1 až 3 pracovní dny.

Výběry jsou v Tipsportu samozřejmě bez poplatků.