Sázková kancelář Chance


Naše hodnocení: Doporučujeme ☑

Náhledy

Kurzové sázky

LIVE sázení

Dizkusní fórum Komunita

Proč tipovat u Chance.cz

» 200 Kč za registraci + vstupní bonus až 2 000 Kč na www.chance.cz
» Jednoduchá registrace
» Velká komunita sázejících
» Vlastní českou licenci od ministerstva financí ČR
» 0% manipulační poplatek na všechny online sázky
» Snadné uživatelské rozhraní
» Výhodná kurzová nabídka na tuzemské soutěže
» Rychlý výběr peněz (i na pobočce)
» Dokončení registrace, při které musíte ověřit svoji totožnost, můžete nově provést i online, a to prostřednictvím bankovního účtu (AirBank, Česká spořitelna, Moneta Money Bank, Equa bank)
» Mobilní aplikace
» Věrnostní program Golden Club
» Pravidelná a pestrá soutěžní nabídka
» Sledování přímých přenosů a live sázky
» Funkce Cash Out (vyplatit hned)
» Inspirace pomocí uživatelských analýz

Vyberte si

Základní info | Jak si založit účet | Kurzová nabídka
Možnosti tiketů | Funkce Cash out | Vstupní bonus
LIVE sázky | LIVE přenosy | Věrnostní program
Tipování přes mobil | Vklady a výběry

Základní informace o Chance

Chance je česká sázková kancelář s dlouholetou tradicí, která patří společně s Tipsportem a Fortunou mezi tři největší sázkařské hráče na trhu.

Její vznik se datuje již od roku 1991, a to konkrétně ve městě Frýdek-Místek. První pobočka byla otevřena v Ostravě a postupně se společnost rozrostla – dnes již má přes 200 dostupných poboček po celé republice.

Od roku 2013 spadá pod holding Tipsportu, což je i patrné z webových stránek, které jsou víceméně totožné, vyjma jiného barevného provedení.

Chance nabízí opravdu pestrou kurzovou nabídku, mnoho soutěží, tzv. tiket arénu, kde je možné čerpat inspiraci z již vystavených uživatelských tiketů, aktivní diskusní fórum a mnoho dalšího. Navíc je prakticky propojena i v rámci webu s Tipsportem, takže vám nic neunikne.

Z hlediska bezpečnosti je provoz sázkové kanceláře striktně řízen pravidly ministerstva financí ČR, což je dané i tím, že Chance vlastní platnou licenci.

Jak si založit účet v Chance

Založení neboli registrace účtu u sázkové kanceláře Chance je velmi jednoduché. Přejděte na stránky Chance.cz a v pravém horním rohu klikněte na položku „Registrace“.

V následujícím kroku vyplňte správnými údaji formulář a odešlete jej. Na email Vám vzápětí přijde potvrzení o registraci, které musíte potvrdit kliknutím na přiložený odkaz. Na uvedené telefonní číslo Vám následně dorazí SMS s heslem, jež je potřebné k přihlášení.

Dle zákona, který vstoupil v platnost od 1. ledna 2017, je nutné registraci dokončit na některé z poboček sázkové kanceláře Chance. K dokončení registrace na pobočce budete potřebovat platný občanský průkaz a Vaše přihlašovací údaje k účtu.

Kurzová nabídka Chance

Kurzová nabídka sázkové kanceláře Chance vychází zejména z komplexní nabídky Tipsportu, jakožto mateřské společnosti.

Je tedy pro Vás přichystána skvělá nabídka sportovních zápasů, které je možné různě kombinovat v rámci jednotlivých tipů.

Mezi ně patří například možnost tipovat střelce branek fotbalových či hokejových klání nebo jsou vypsány i kurzy na výsledky třetin/poločasů či konečného výsledku zápasu. Nechybí ani sázky na střelce gólů, kanadské bodování, touchdowny, asistence, ale třeba i více zapeklité tipy v podobě počtu žlutých karet a červených karet, atd.

Obrovskou nabízenou výhodou je zvýšení šance na výhru tím, že všechny sázky na střelce se počítají do výsledku rozhodnutí – stručně řečeno, střelec branky se počítá i v případném prodloužení či při rozhodujícím samostatném nájezdu!

V nabídce je možno spatřit i velmi oblíbené asijské handicapy, které určují o kolik gólů musí vyhrát favorit konkrétního utkání. Asijské handicapy jsou ovšem vypisovány především na známější fotbalové ligy či zápasy, ale výjimkou nejsou ani tenisové či basketbalové nebo další sporty.

Možnosti tiketů (druhy sázek) u Chance.cz

Chance.cz nabízí celou řadu jednoduchých či systémových předzápasových sázek. Pojďme si je nyní blíže specifikovat.

Sólo sázka

Jedná se o jednoduchou sázku, na které je pouze jediná sázková příležitost/zápas v rámci tiketu. Sázka je výherní zcela logicky pokud tip na ní je správný.

AKU sázka

Velice oblíbená tzv. akumulovaná sázka, jež obsahuje minimálně 2 a maximálně 50 sázkových příležitostí/zápasů na jednom tiketu. Jestliže jsou všechny tipy na tiketu správné, pak je sázka výherní.

Extratip

Při AKU sázkách se mnohdy může stát, že z celé nabídky Vašich tipů nevyjde jeden zápas. U Chance.cz díky Extratipu se můžete této nepříjemnosti vyvarovat.

Extratip je totiž sázka, při které máte možnost získat výhru i při jednom chybném tipu. Musí se ovšem jednat o přídavný tip. Ten si lze určit v samotné sázce.

Kombinátor

Kombinátor je vlastně rozpisová sázka, kde je možné kombinovat 2-10 příležitostí formou rozpisu.

Maxikombi

Společně s AKU sázkami, tak i sázka Maxikombi je velmi oblíbená a často využívána. Prakticky vychází z Kombinátoru, nicméně je rozšířená o skupiny. Ve skupině je pak 2-15 příležitostí, které si sázející sám určí.

Funkce Cash out

Zastav riziko a shrábni výhru včas! Podobně jako Tipsport a Fortuna, tak i Chance není pochopitelně „pozadu“ a nabízí funkci Cash Out.

Co je Cash Out?

Je to funkce, která je u Chance novinkou a umožňuje okamžitě vyplatit rozehranný tiket a zabránit případným ztrátám. U Chance se označuje tlačítkem „Vyplatit hned“.

Jak Cash Out funguje?

Cash Out funguje naprosto jednoduše. Například vsadíte AKU tiket s deseti zápasy, zjistíte, že osm jich už vyšlo, ale u zbylých dvou ještě výsledek nevíte a obáváte se, že nedopadnou ve váš prospěch.

Pak stačí jediné – otevřít tiket a kliknout na „vyplatit hned“. Tím si zajistíte okamžité vyplacení výhry. Samozřejmě o nižší částku, než je potenciální výhra tiketu, jelikož jste netrefili všechny tipy.

Vstupní bonus

U sázkové kanceláře Chance.cz lze získat zdarma ihned po registraci 200 Kč, které můžete libovolně využít u první sázky. Připraven je pro Vás i vstupní bonus v hodnotě 2 000 Kč.

Jak získat vstupní bonus

O vstupní bonus smíte hrát až v případě, kdy provedete první vklad na Váš schválený účet. Ten získáte (jak jsme uváděli při registraci), jakmile registrujete platební prostředek a ověříte Vaši totožnost na některých z poboček sázkové kanceláře Chance.

Vstupní bonus je pak 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 2 000 Kč. Pro získání bonusu 2 000 Kč je nutné prosázet 28 000 Kč. Pojďme si nyní tento vstupní bonus vysvětlit na příkladu.

Například při prvním vkladu 1 500 Kč hrajeme o bonus 100 %, tedy taktéž 1 500 Kč. Abychom tento vstupní bonus mohli získat, je potřeba při této částce prosázet minimálně 21 000 na tiketech, a to s minimálním kurzem 2.0.

Jak se bonus sázkaři vyplácí?

Aby došlo k vyplacení bonusu co nejdříve, tak vám jej Chance.cz vyplatí po částech. Tím pádem v rámci zmiňované částky 1 500 Kč – jednoduchá matematika, vždy po prosázení částky 2 100 Kč Vám bude automaticky připsáno 150 Kč na Váš herní účet. Je to tedy vždy po 10 %.

Live sázky v Chance

Chance stejně jako v Tipsportu je možné sázet na tzv. Live sázky, tedy na průběžně aktualizované příležitosti v utkání, které se právě koná.

Společně s přímými přenosy se jedná o skvělou kombinaci, kdy můžete v podstatě okamžitě reagovat na průběh zápasu a podle toho zvolit váš jedinečný tip.

V kurzové nabídce je opět nepřeberné množství sportů, na které lze průběžně sázet a zároveň sledovat na live streamech jak si kráčíte pro výhru.

Přímé přenosy v Chance

Jak je již zmíněno výše, na chance.cz můžete sledovat i online zápasy přímo na webu v záložce „LIVE“. Tato vychytávka je pro všechny registrované uživatele.

Streamy u Chance mají opravdu bohatý program a je na co koukat. V nabídce jsou přímé přenosy sportovních soutěží z celého světa.

Sledovat streamy může každý registrovaný a přihlášený uživatel, který si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč. To platí pro všechny zápasy s výjimkou 1. české fotbalové ligy, kde platí jiné podmínky. Jaké? Přenosy z české soutěže máte možnost sledovat pokud jste si vsadili v den zápasu nebo předchozí den v jakékoli výši nebo pokud máte na účtu k dispozici alespoň 100 Kč.

Věrnostní program Golden Club

Golden Club patří v Česku mezi jeden z nejoblíbenějších věrnostních programů každého sázkaře. I vy můžete být členem, stačí se pouze zaregistrovat na Chance.cz.

Jaké jsou výhody?

Ihned po registraci v Chance.cz obdržíte bonus v hodnotě 200 Kč (v goldenech) na první sázku. V rámci těchto goldenů se dá obdržet již zmiňovaný vstupní bonus v celkové sumě 2 000 Kč.

Co to jsou goldeny?

Jedná se o tzv. věrnostní body. Ty získáváte za každý vsazený (předzápasový) tiket. Nejsou nijak omezené a smíte jich získat tolik, kolik sami zvládnete.

Výhody goldenů

 • Máte možnost za ně sázet jako za reálně peníze.
 • Výhru vsazenou pomocí goldenů je možno vybrat v korunách.

Tipování přes mobil

Sázková kancelář Chance má k dispozici mobilní aplikaci pro Android a iOS. Díky této aplikaci budete mít dokonalý přehled o vašem kontu, budete schopni pohodlně a bezpečně sázet kdykoliv a kdekoliv a mnoho dalšího.

Podle spousty ověřených a dostupných recenzí od uživatelů můžeme říci, že aplikace je velmi rychlá, pohodlná a velmi intuitivní. Navíc i v této aplikaci je možné sledovat přímé přenosy zápasů, takže vám ve výsledku neunikne žádný zápas.

Pokud ovšem nedisponujete systémem Android nebo iOS, ale máte například Windows Phone či Blackberry, tak i na ty společnost Chance myslela. Do světa uvedla mobilní web, přes který jste schopni jejich služeb kdykoliv využívat, a to na této adrese https://m.chance.cz/.

Kde můžete aplikaci stáhnout

Aplikaci po systém Android můžete stáhnout prostřednictvím:

 • Zasláním odkazu pro stažení pomocí SMS.
 • Naskenováním QR kódu.
 • Stažením do svého notebooku či počítače a následně převedení do svého mobilního zařízení.

Bohužel, k dispozici ve známém Google Play aplikace zatím dostupná není. Proto je nutné v nastavení vašeho telefonu povolit instalaci aplikace z neznámého zdroje.

Aplikaci pro systém iOS můžete stáhnout jednoduše prostřednictvím Apple Store nebo využitím dalších následujících alternativ:

 • Zasláním odkazu pro stažení pomocí SMS.
 • Stáhnutím do svého notebooku či počítače a následně do mobilního zařízení.
 • Naskenováním QR kódu.

Vklady a výběry v Chance

Pro vklady a výplaty finančních prostředků je nutné mít řádně registrovaný účet. To provedete, jak bylo již zmíněno výše na hlavní stránce Chance a ověřením na některých z poboček.

Pakliže účet registrovaný máte, přímo nahoře vpravo máte možnost volby záložky „Vklady/Výplaty“.

Dobití hráčského účtu

Dotovat svůj účet můžete hned několika způsoby. Konkrétně:

 • Složením hotovost na některé z mnoha poboček sázkové kanceláře Chance.
 • Bankovním převodem na účet Chance.
 • Použití platební karty online.

Výplata výher

Výplaty z řádně vedeného herního účtu je možné provést několika možnostmi:

 • Výběr hotovosti na některých z poboček Chance.
 • Bankovním převodem na registrovaný účet.
 • Peněženkou Skrill.

Finanční limity

 • Výše vkladu není omezená, pouze prostřednictvím platební karty je minimální vklad 100 Kč. Na pobočce lze vložit maximálně 5 000 Kč/24 hodin.
 • Maximální částka, která může být na jednom herním účtu je 10 000 000 Kč.
 • Minimální částka při výběru z účtu je 1 000 Kč. Na pobočce v hotovosti pak 100 Kč.
 • Požadavek na výběr v hotovosti je nutné vždy zadat v internetové aplikaci.