Peníze zdarma: Tipsport vám dá 1 000 Kč za registraci, Fortuna čtyřnásobek prvního vkladu

Publikované 14.06.2018, autor: Viktor Holas

Přinášíme vám aktuálně dvě horké novinky ze sázkových kanceláří Tipsport a Fortuna, které se týkají zvýšení vstupního bonusu za registraci.

Tipsport nabízí až 1 000 Kč

Sázková kancelář Tipsport aktuálně nabízí za plnohodnotně dokončenou registraci až 1 000 Kč zcela zdarma jako vstupní bonus přičemž do teď nabízela pouhých 150 Kč.

Pokud máte vyšší mety, nemusíte zůstat jen u této částky, ale můžete obdržet daleko více. V podstatě lze získat navíc vstupní bonus, který je v hodnotě 100 % prvního vkladu až do výše 50 000 Kč.

Pro to, abyste si sáhli na nejvyšší výhru, tedy 50 000 Kč musíte ale prosázet na tiketech 800 000 Kč s minimálním kurzem 4.

Fortuna čtyřnásobek vkladu

Aby toho nebylo málo, své vstupní bonusy mění i Fortuna. Nyní je možné při vkladu 200 Kč získat až 4× víc, což je skvělých 400 %. Do teď bylo možné získat pouze dvojnásobek, což činí v přepočtu na procenta „pouhých“ 200 %.

Pokud tento bonus chcete využít, při registraci na uvedeném odkaze https://www.ifortuna.cz/cz/registrace/ nezapomeňte níže vybrat položku s názvem „Vsaď až 200 Kč a získej 4× víc“, viz. screen níže.

TIP: Pokud navíc ověříte svůj účet na kterékoliv pobočce Fortuny, dostanete dalších 500 Kč na ruku. Ve finále tak můžete včetně vstupního bonusu získat až 1 300 Kč.

Nezapomeňte na blížící se MS v Rusku!

MS v Rusku je tady! Dnes v 17:00 hodin započne ceremoniál výkopem domácího Ruska se Saudskou Arábií. Pojďme si nastínit jaké kurzy vypsaly obě sázkové kanceláře na výběr z některých zápasů.

Na www.tipsport.cz můžete vsázet již na úvodní klání domácího Ruska, kteří jsou pasování do role favorita. Kurz na jejich výhru je 1.45, velice podobný kurz má i Fortuna, konkrétně 1.44.

Ihned následující den stojí za zmínku velice zajímavé utkání mezi Portugalskem a Španělském. Mistři světa z roku 2010 jsou v tomto utkání favoriti. Jak Tipsport tak Fortuna shodně vypsali kurz 2.10.

Tak co, vsadíte si již s příchodem prvního utkání?

Celou nabídku kurzů na MS najdete na www.tipsport.cz nebo www.ifortuna.cz.

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.