Nové úpravy v rámci webových stránek Tipsport.cz!

Publikované 19.01.2018, autor: Viktor Holas

Ke dni 17.1.2018 jsme se dočkali na webových stránkách www.tipsport.cz celé řady změn, které by měly potěšit nejednoho sázejícího.

Sázková kancelář Tipsport na svých stránkách zpřehlednila a vylepšila především handicapy, sázky na výsledek, počet branek a další drobné úpravy včetně výsledků, gólů obou týmů a levého menu.

Další novinkou je i český mluvený komentář pro nejprestižnější fotbalové soutěže světa, především pro Premier League a Ligy mistrů.

Pojďme si nyní jednotlivé změny a novinky více přiblížit.

Handicapy

V handicapech jsou nově oddělené sázky na výhry o 2, respektive o 3 a více branek. Navíc v této záložce přibyly mnohem vyrovnanější handicapy, které tímto dělají celou kurzovou nabídku podstatně zajímavější.

Další novinkou je možnost filtrovat jednotlivé příležitosti podle data, ale také i podle sportu a kurzu. Toto rozšíření pochopitelně uspoří mnoho času při hledání těch správných příležitostí. Vyfiltrujete si přesně to, co hledáte a nemusíte ztrácet čas těmi nepotřebnými.

Výsledek a počet branek obou celků

Novinkou na Tipsport.cz je také změna ve vypisování příležitostí na výsledek zápasu, ale také počet branek. Respektive řečeno nabídka je více srozumitelnější. Na tiket si můžete vložit sázku, která bude jasně deklarovat, že tým A vyhraje, ale dostane gól. Ve starém kabátu bylo napsáno, že každý tým dá gól – ano i tým A.

Stream

S nabídkou přišel Tipsport i u oblíbených streamů. Nyní je k dispozici automatické přehrávání, stream se tedy zapne zcela nezávisle automaticky. Pro někoho to nicméně může vzbudit neblahý pocit, což jistě chápeme. I na toto Tipsport myslel a funkci AUTO-PLAY lze vypnout v nastavení, konkrétně nastavení zobrazení.

Audio komentář

Poslední novinkou, kterou si Tipsport přichystal je audio komentář všech utkání z nejprestižnějších lig – abychom byli úplně přesní, tak audio komentář se týká anglické Premier League, Ligy mistrů a blížící se mistrovství světa.

Žádná sázková kancelář doposud nenabízela live přenosy Ligy mistrů a ani pro očekávané MS ve fotbale se nebudou nabízet, proto tuto novinku ocení celá řada lidí.

Komentáře jsou v češtině a díky nim lze alespoň nějakým způsobem zjistit, co se na hřišti děje a reagovat tak na děj zápasu například v live sázkách.

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.