Nová tipovačka k MS v hokeji a výhra až 150 tisíc Netů!

Publikované 09.05.2019, autor: Viktor Holas

Již zítra 10.5 v 16:15 startuje první utkání mistroství světa v ledním hokeji mezi Finskem a Kanadou a k němu vyšla i nová tipovačka na www.tipsport.cz o zajímavou výhru až 150 tisíc Netů!

Pravidla jsou prosté

Soutěž je naprosto zdarma a spočívá v tipování výsledků hokejových klání základní části MS – ta proběhne od 10. do 21. května. Stačí být registrovaný a mít aktivní účet na www.tipsport.cz.

Prvních pět kol můžete natipovat s předstihem. Například na první zápas mezi Finskem a Kanadou jsou vypsané opravdu zajímavé kurzy. Na výhru Finů je kurz 5.09, což při vkladu 1 000 Kč dělá výhru 5 090 Kč – to už zní zajímavě, no ne?

Tipsport rozdá na odměnách až 1 milion Kč

Tipsport rozdá za celkem 12 odehraných kol až 1 milion Kč na odměnách na sázení, takže je skutečně o co hrát. Navíc je možné tipovat i v mobilních aplikacích.

V každém kole budete tipovat přesná skóre alespoň čtyř nebo maximálně šestí utkání a současně hrát o podíl z banku 25 tisíc Netů.

Ten nejlepší soutěžící může získat až 150 tisíc Netů, druhý v pořadí 50 tisíc a třetí 30 tisíc Netů na sázení. Veškeré výsledky i aktuální pořadí uvidíte online na webu www.tipsport.cz.

Soutěže se účastní i hokejové hvězdy Radka Dudy pod nickem DudaRadek a chomutovského útočníka Tomáše Kopeckého pod nickem TomasKopecky.

A jaké je bodování?

Plných 10 bodů obdrží ten, kdo tipne přesný výsledek zápasu. 6 bodů naopak získá tipující, který trefí remízu nikoliv přesné skóre nebo příležitost zahrnující přesný počet gólů.

Jestliže ale trefíte vítěze duelu bez gólového rozdílu či přesného počtu branek, na konto se vám připíšou 4 body. A v poslední řadě, jestliže trefíte přesný počet gólů, ale příležitost ne, získáte nejmenší počet bodů 2.

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.