Na Tipsportu startuje nová soutěž – Miliony na sněhu!

Publikované 04.02.2018, autor: Viktor Holas

Tipsport.cz si opět pro všechny sázející připravil novou soutěž, do které „nalil“ až 2 000 000 Netů (1 Net = 1 Kč) – od toho je odvozený i název celé soutěže (Miliony na sněhu).

Soutěž se totiž týká ZOH 2018, které startují co nevidět. Tipujte na umístění účastníků konkrétních závodů a také na výsledky hokejových zápasů. Pro toho nejlepšího je připravena odměna v hodnotě 100 000 Netů!

Pravidla soutěže

Abyste se mohli soutěže zúčastnit, potřebujete mít na www.tipsport.cz aktualizované údaje. K účasti v soutěži nestačí pouze „dočasné konto“, ale je potřeba jej doplnit o všechny požadované údaje včetně ověření platebního prostředku.

Soutěž pak probíhá celkem v 15 kolech, přičemž každé kolo je rozděleno do dvou částí, a to konkrétně na „Tipuj umístění“ a „Tipuj lední hokej“.

Jak již bylo zmiňováno, v části „Tipuj umístění“ tvoří tipy na umístění jednotlivých sportovců nebo týmů v konkrétních závodech. Ve druhém případě, tedy „Tipuj lední hokej“ probíhají tipy na výsledek vybraných hokejových utkání v základní hrací době (1 = domácí, 0 = remíza, 2 = hosté). Za každý správný tip získáte jeden bod do celkového žebříčku.

V každém kole musíte vyplnit obě části a také v každé z nich přiřadit jednoho žolíka, bez něhož vám tipy nepůjdou odeslat. Za správný tip, který bude označený žolíkem získáte dvojnásobek bodů.

Své tipy můžete libovolně měnit, ale pouze do uzávěrky daného kola (začátek první příležitosti). Tu je potřeba bedlivě sledovat, jelikož se kolo od kola mění!

Ceny

Jak již bylo zmiňováno výše, Tipsport zařadil do soutěže celkovou sumu v hodnotě 2 000 000 Netů. Nejúspěšnější sázející si může přijít až na 100 000 Netů. Sázející, který se umístí na druhé pozici obdrží polovinu, tedy 50 000 Netů. Za třetí místo získáte 30 000 Netů.

Nejlepší tipující samostatně každého kola může obdržet 50 000 Netů. V případě více výherců se celková suma mezi ně rovnoměrně rozdělí.

Pokud byste se do soutěže rádi zapojili, tak neztrácejte čas. Uzávěrka prvního kola se pomalu, ale jistě blíží, a to 10.2 v 8:15 hod!

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.