Na Tipsportu můžeme v roce 2019 očekávat celou řadu skvělých soutěží!

Publikované 03.01.2019, autor: Viktor Holas

Jak na Nový rok, tak po celý rok? Snad to bude v případě Tipsportu platit dvojnásob. Přichystali si pro nás spoustu soutěží, které jistě ocení i zkušení sázející matadoři. Až sedm Tipcupů, vyšší odměny v Tiplize nebo tématické jednorázovky, mezi které patří tipkvíz, pavouk či šestka. To vše nás v roce 2019 na www.tipsport.cz čeká.

Během následujících dvanácti měsíců až sedm Tipcupů

Pokud jste si přáli rozšíření Tipcupů, pak vám uděláme radost. Během následujících dvanácti měsíců jich můžete očekávat až sedm. Oproti loňsku tedy přibylo o dva Tipcupy více.

V nabídce zůstane Mistroství Česka-Slovenska a také známý Turnaj mistrů. Vyřazovací souboje Tipsport zkrátil na pouhé tři dny. Navíc ti, kteří v minulosti porušovali pravidla se soutěže nezúčastní, Tipsport jim zamezí účast v soutěžích.

Turnaj mistrů nabízí skvělé ceny!

Do Turnaje mistrů se nově může probojovat celkem 4 096 tipérů, a to polovina díky Tipcupům a polovina prostřednictvím Tipligy.

Vítěz si odveze zbrusu nový Volkswagen Arteon a jako bonus 100 000 Netů. Druhý v pořadí pak Volkswagen Golf a 50 000 Netů.

A co zbylí semifinalisté?

Ti se mohou těšit na zájezd pro dvě osoby na fotbalové finále Ligy mistrů, jež bude v roce 2020 hostit turecký Istanbul a krásných 25 000 Netů k tomu.

Odměny v Tiplize se výrazně zvýší

Dlouhotrvající Tipliga zažije také změnu, a to především v odměnách, které se výrazně zvýší i rozšíří podle umístění v jednotlivých úrovních. Zvyšování se týká všech pater až do 3. třídy. Beze změny zůstanou pouze čtyři nejnižší stupně Tipligy.

Kupříkladu v první lize si druhý v pořadí přijde celkem na 7 500 Netů, tedy o 2 500 Netů více než loni. Na prémie se mohou těšit i hráči umístění na páté či šesté příčce.

A co dále?

Celoroční 15 mega bude i letos. Zde zůstávají jak pravidla, tak i systém stejné. Od 13. ledna do 19. prosince 2019 si tedy budete muset vsadit každý den nejméně za 100 Kč. Na konci si pak rozdělí hráči mezi s sebou 15 miliónů Netů.

Zůstávejte obezřetní, během celého roku bude přibývat spoustu tematických soutěží. Některé již znáte, některé budou zcela nové.

Tak co, těšíte se? Více na www.tipsport.cz.

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.