Mistroství světa v biatlonu je tady a s ním i soutěž o 1 800 000 Netů!

Publikované 05.03.2019, autor: Viktor Holas

Světový šampionát biatlonistů, který se uskuteční ve švédském Östersundu, je již za dveřmi. Boj o medaile vypukne od 7. do 17. března a na www.tipsport.cz si můžete zasoutěžit o 1 800 000 Netů (1 Net = 1 Kč).

Češi na posledním mistroství světa vybojovali celkem 4 medaile a letos mají na této velkolepé akci co obhajovat, jak si ale povedou ve skutečnosti?

Speciální soutěžní stránka pro přihlášené

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo je na Tipsportu řádně zaregistrovaný – vše je naprosto zdarma.

Tipsport navíc pro tuto soutěž připravil speciální stránku aby byla akce v rámci prostředí zřejmá a přehledná.

Ti, kteří rádi tipují přes mobilní aplikaci obdrží odkaz na tuto stránku prostřednictvím soukromé zprávy. Odkaz vás už pak navede přímo na soutěžní stránku, kde můžete vesele tipovat.

Jaká jsou pravidla?

Celkově se na šampionátu pojede 12 závodů, a to během zmiňovaného období od 7. do 17.3. V každém tomto závodu jste schopni dosáhnout na výhru až 100 000 Netů. K tomu, aby jste je získali stačí správně tipnout na www.tipsport.cz na to, kteří biatlonisté dojedou na prvních šesti místech.

Výše odměny pak závisí na počtu uhádnutých pořadí.

Nejúspěšnější tipující získá 50 000 Netů, pokud ani jeden tipující netrefí šest závodníků ze šesti, pak výhra poputuje tomu, kdo správně tipnul nejvyšší počet účastníků, tedy v pořadí 5 až 1.

Stejnou odměnu lze získat i v případě, že uhodnete všech šest nejlepších biatlonistů v přesném pořadí. Odměna se nevyplatí v případě, že pořadí netrefí nikdo. Naopak v případě remízy se výhra dělí mezi sebou.

Odměn je daleko více…

V rámci soutěže bude k nahlédnutí celkový žebříček tipujících. Ten, kdo se umístí v nejlepší 1 000 si taktéž zajistí odměnu. Motivací může být i to, že nejlepší tipující si přijde celkem na 50 000 Netů.

Za každý správný tip získáte jeden bod do celkového žebříčku a tedy i lepší výchozí pozici.

Od 4.3 máte možnost s předstihem natipovat všechny závody. Reagovat respektive měnit výběr pak můžete na základě dosavadních výsledků turnaje, a to až do uzávěrky závodu.

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.