Kombík až do patnácti skupin

Publikované 01.08.2019, autor: Mgr. David Mánek

Sázková kancelář Tipsport patří k největším v České republice, o čemž nesvědčí pouze objem vyplacených a utržených finančních prostředků, ale i novinky, se kterými management přichází. Posledním vylepšením, které bylo spuštěno na konci července je navýšení počtu skupin ve velmi oblíbeném Kombinátoru. Od srpna mohou sázkaři zápasy rozdělit do patnácti skupin namísto původních deseti, což může přinést ještě více možností v rozdělení zápasů a spolu s haléřovými sázkami na jednotlivé skupiny i menší počáteční náklady. Co tedy přináší novinka Tipsportu v podobě „kombíku“ až do patnácti skupin?

Více napětí a větší zábava

Pro mnoho sázejících je základem zažít adrenalin a pobavit se. Byť z mnoha poučení vyplývá, že to není úplně optimální strategie, tak ji preferuje asi největší skupina hráčů. A Kombinátor, kde je možno zápasy rozdělit až do patnácti skupin, může přinést mnoho zábavy a především zvýšit napětí. Tipsport je jeden z prvních, kdo tuto variantu hráčům umožnil spolu s haléřovými sázkami na jednotlivé skupiny. Vzhledem ke komplikovanosti přidává dvě omezení v podobě maximálního počtu zápasů na tiketu, které je 60 a také horním limitem výhry, která je stanovena na 10 milionů korun. Po dodržení těchto pravidel se hráčům naskýtá šance vyhrát nemalé části, ač udělají v dvou či třech skupinách chybu.

A jak vypadají možnosti?

Rozšíření Kombinátoru u Tipsportu znamená, že z původních 1023 sázenek na jednom tiketu, jejich počet naroste na číslo přesahující 32 tisíc. Samozřejmě na první pohled je jasné, že vsazená částka by v případě korunových sázek na sázenku narostla do obřích rozměrů, proto je třeba toto propojit s tzv. haléřovými sázkami, které byly umožněny již dříve. A navíc s rostoucí výší sázky by neúměrně narostla i výhra, která je limitována deseti miliony.

Hodnocení sázejících

Sázející hodnotí novinku na www.tipsport.cz vesměs pozitivně. Ti, kteří „kombíka“ využívají a znají jeho výhody si pochvalují nárůst počtu skupin, protože v něm vidí více možností a kombinací, které je mohou dovést k menším i větším výhrám. Nezbývá tedy nic jiného než doporučit každému, aby novinku vyzkoušel a zjistil, zda větší možnosti tzv. Kombinátoru jsou pro něj zajímavé.

Autor článku: Mgr. David Mánek