Hrajte o 2 tisíce vstupenek na MS v hokeji 2019, 3 tisíce dresů a 10 miliónů Kč na sázení

Publikované 15.04.2019, autor: Viktor Holas

Slovensko se chystá po osmi dlouhých letech na hokejový svátek! V Bratislavě a Košicích již za necelý měsíc, přesněji 10. května, započne světový šampionát, na kterém nebudou chybět největší hvězdy světového hokeje.

Soutěž k MS v hokeji 2019 - 2 000 lístků na zápasy, dresy a 10 000 000 v N­etech.

Na www.tipsport.cz si pro nás nachystaly soutěž hned o několik skvělých cen. Až do 26. května můžete sázet každý den za 100 Kč a vyhrát některý z 2 000 lístků na zápasy nebo některý z 3 000 dresů či podíl z banku, ve kterém je 10 miliónů Netů na sázení.

Jaká jsou pravidla?

Stačí pouze dvě podmínky této skvělé soutěže, jenž je třeba splnit – mít aktivní účet na www.tipsport.cz a vsázet minimálně 100 Kč denně.

Jak jednoduché, že?

Každý jeden den máte jednu šanci vyhrát, celkem se jedná o 42 možností jak získat některou z cen.

Tipovat můžete pohodlně jak z webu, tak v mobilních aplikacích. Je nutno připomenout, že soutěž se týká pouze kurzového sázení a hra ve Vegas se na ni nevztahuje.

Do soutěže se netřeba hlásit

Soutěže se automaticky zúčastní každý, kdo splní denní limit – 100 Kč. Není nutné se nikam hlásit. Od pondělí 15. dubna lze spatřit na webu dlaždici soutěže vpravo pod sestavovačem tiketu, v mobilní verzi pak na úvodní stránce.

Velká výhoda tkví v tom, že se za poměrně nízké úsilí můžete dostat na jakýkoliv zápas světového šampionátu, které jsou takřka nedostupné. Navíc se vám sázky počítají i do dalších soutěží na www.tipsport.cz, za vsazenou stovku se můžete zúčastnit například soutěže 15 mega nebo Tipligu.

Po tom, co si vsadíte, začne běžet automaticky časová lhůta a jakmile uběhne, získáte ihned jeden soutěžní pokus, který můžete využít okamžitě nebo ho využít někdy později. Jakou zvolíte taktiku, je čistě na vás.

Tak na co čekáte? Pokud vás štěstí v podobě vstupenek nezachytí, pak cena útěchy může být v podání 10 miliónů Netů, které jsou v banku a připisují se průběžně.

Více informací na www.tipsport.cz.

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.