Funkci Cash Out můžete na Tipsportu nově využít i při live sázkách

Publikované 07.03.2019, autor: Viktor Holas

Tipsport přichází s další novinkou, která má za úkol neustále zlepšovat jejich služby. Nově je možné využít funkci cash out i při live sázkách.

Díky tomuto rozšíření budete moci na www.tipsport.cz využít nejkomplexnější cash out na českém a slovenském trhu. Sázková kancelář se navíc netají ani tím, že by ráda tuto funkci v budoucnu zdokonalovala.

Cash Out se dočkal vylepšení již v loňském létě

Na úvod musíme pro nováčky v krátkosti uvést, copak to ten cash out vlastně je. Jedná se o funkci, díky které můžete minimalizovat své ztráty a nechat si tiket vyplatit ihned. A nově bude dostupná tato funkce na webu nebo v mobilní aplikaci právě při live sázkách.

Tuto funkci jste mohli poprvé využít na www.tipsport.cz v roce 2014, ale v té době byla omezená pouze na předzápasové tikety.

V loňském létě se poprvé dočkala výrazného vylepšení, např. cash out předzápasových tiketů s příležitostmi, jenž se aktuálně hrají a ještě k tomu mají kurzy v live sázkách.

Ach ta česká legislativa…

Bohužel pro větší část sázkařské komunity stále platí podmínka řízená českým státem, kdy předčasné vyplacení sólového tiketu není možné. Musíte mít na něm tedy minimálně dvě příležitosti a jedna z ní musí být vyhodnocená.

U našich slovenských kamarádů je tomu jinak, respektive oni mají možnost předčasného vyplacení i s jednou live příležitostí.

Kde funkci Cash Out najdete?

Na www.tipsport.cz je toto rozšíření dostupné přes detail tiketu, kde uvidíte tlačítko „Vyplatit ihned“, ale také aktuální sumu, která vám může být vyplacena.

Vzhledem k tomu, že při live sázkách se kurzy poměrně častěji dynamicky mění, může se stát, že kvůli úpravě vyplacené částky již nebude možné výplatu provést.

Pokud se tak stane, Tipsport vám předloží speciální tabulku s třemi možnostmi, viz. obrázek níže.

Cash out u live sázek - předčasná výplata peněz

Rozhodnutí, jakou možnost si zvolit, je čistě jen na vás. Položku, kterou zatrhnete bude defaultním nastavením i pro další sázky.

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.