Funkce CASH OUT u SYNOT TIPu nově i v mobilní aplikaci pro iOS

Publikované 09.08.2019, autor: Martin Straka

Podobnou situaci zná asi každý sázkař, pečlivá příprava při sestavování tiketu začne nést ovoce a vše se odvíjí přesně tak, jak má. V určitou chvíli ale hráč pocítí, že je něco špatně, a i přes počáteční úspěchy tiket vůbec nemusí dopadnout tak dobře, jak to zatím vypadá. V takovou chvíli, kdy vypěstovaný sázkařský instinkt rozezní varovné zvonky, by rád dal půl království za možnost uzavřít okamžitě. Právě takovou možnost hráčům nabízí sázková kancelář SYNOT TIP prostřednictvím své funkce Cash out. Ta je nyní dostupná i v mobilních aplikacích pro kurzové sázky SYNOT TIPu pod oběma operačními systémy, Android a iOS.

Prodej svůj rozehraný tiket u SYNOT TIPu - na webu i v appce

SYNOT TIP a mobilní aplikace

Přístup k sázení skrze mobilní aplikace umožňuje v dnešní době hráčům prakticky každá sázková kancelář a SYNOT TIP není výjimkou. Díky aplikacím pro Android i iOS se tak mohou sázkaři bavit hraním kdykoliv a kdekoliv. To je samozřejmě užitečné především ve spojení s LIVE sázkami na právě hraná utkání.

SYNOT TIP nabízí pro každou část svého portfolia samostatnou aplikaci, to znamená, že pokud hráče zajímá sázení a nikoliv např. casino hry, stáhne si pouze aplikaci pro prvně jmenovanou aktivitu a naopak. Jedná se o elegantní řešení, které zvyšuje přehlednost a komfort při hraní. Mobilní aplikace pro sázení nabízí všechny podstatné funkce – Superkurzy, LIVE sázky a také již zmíněný Cash out.

Funkce Cash out

Tuto funkci nabízí celá řada sázkových kanceláří, a kromě pojmenování Cash out jí můžeme nalézt i jako „prodat tiket“ nebo „vyplatit ihned“. Jedná se o elegantní způsob, jak se vyhnout velkým ztrátám z nepovedeného tiketu, nebo rychle navýšit stav svého hráčského konta a získat tak prostředky na sázku, která je pro sázkaře významnější.

Funkce funguje tak, že hráč má možnost požádat o vyplacení tiketu ve chvíli, kdy je odehrána pouze část ze vsazených příležitostí. Je tedy zřejmé, že Cash out lze použít pro AKO sázky, to ale není vše. Cash out nabízí mnoho možností i v případě LIVE sázek. V takovém případě ji lze dokonce využít i ve chvíli, kdy se daný zápas nevyvíjí dobře. Pokud hráč vsadí na výhru celku, který v poločase prohrává, může se tiketu zbavit jeho prodejem.

V aplikacích pro Android a nyní i iOS je funkce Cash out dostupná stejně jako ve webovém rozhraní. Ve chvíli, kdy se jí hráč rozhodne využít, je mu aplikací nabídnuta částka, za kterou může svůj tiket prodat, ta je samozřejmě nižší než potenciální výhra tohoto tiketu a závisí na konkrétní situaci.

Funkce Cash out může být velmi užitečná, pokud je použita správně a moudře, v opačném případě může její zbrklé využití znamenat zbytečnou ztrátu. Je na každém hráči, jak se s ní naučí zacházet.

Autor článku: Martin Straka