Fortuna spouští 8. února soutěž o 2 miliony!

Publikované 06.02.2018, autor: Viktor Holas

ZOH se blíží a společně s ní i řada nových soutěží. Jednu z nich si pro všechny sázející připravila iFortuna.cz a rovnou o 2 miliony v banku s minimální garancí 500 Kč!

O co vlastně jde?

Jedná se o hru s názvem Korejská jízda, která začíná již ve čtvrtek 8. února 2018 a končí 25. února 2018.

Podmínky účasti

Jestliže se chcete zúčastnit soutěže, musíte mít na stránkách www.ifortuna.cz zaregistrovaný a ověřený účet.

Pak už si stačí každý den od 8. února (začátek soutěže) do 25. února (konec soutěže) vsadit předzápasový tiket v hodnotě alespoň 100 Kč. Kdo toto splní, získá podíl z banku 2 miliony!

Abyste zůstali stále v obraze a měli jednoduchý přehled vaší účasti v soutěži, Fortuna zrealizovala v horní liště vpravo (po přihlášení do účtu na www.ifortuna.cz) tzv. indikátor, díky kterému zjistíte, zda máte kvalifikační tiket již vsazený, kolik dní zbývá do konce soutěže nebo kolik hráčů o daný bank hraje.

Sázkové příležitosti

Sázet můžete na celou řadu příležitostí, a to jak z nabídky ZOH, která bude po dobu soutěže probíhat, tak i mimo ni na jakoukoliv kurzovou sázku.

Nejčastější sázky po dobu ZOH budou zřejmě probíhat na lední hokej. Za zmínku určitě stojí zahajovací zápas mezi Ruskem a našimi sousedy ze Slovenska, který startuje již 14. února 2018.

Poslední prognózy jasně predikují výhru Rusů, což je evidentní i z hodnoty kurzu, který je 1,16. Ve stejný čas startuje i druhý zápas a i tam se zdá být favorit jasný. USA a Slovinsko se utkají mezi sebou, přičemž kurz na výhru Spojených států je 1,23.

A co v rámci jiných sportů?

Například u alpského lyžování mužů probíhají sázky na konečné umístění. Výhodný kurz na vítězství ve slalomu je vypsán na Marcela Hirschera, a to 1,6.

V rychlobruslení na 5 km dne 10. února ve 12:00 hod můžeme držet palce i naší Martině Sáblíkové, která by si měla zajet pro zlatou medaili. Nasvědčuje tomu i kurz 1,75.

A jaké budou vaše tipy?

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.