14. ledna startuje na Tipsportu maratón o 15 mega!

Publikované 09.01.2018, autor: Viktor Holas

Při novoročních novinkách jsme vás mimo jiné naladili na vytrvalostní maratón, ve kterém se můžete na Tipsport.cz poprat až o 15 miliónů korun na sázení v Netech (1 Net = 1 Kč). Maratón startuje již 14. ledna v neděli a toto datum je pro všechny sázející klíčové, protože od tohoto data je potřebné vsadit alespoň 100 Kč každý den po dobu celé soutěže.

Pravidla

Pravidla budou stejná jako loni. Celá soutěž respektive maratón o 15 mega odstartuje 14. ledna a skončí 20. prosince 2018.

Jediná podmínka k získání bonusu je, abyste si každý den po dobu celé soutěže vsadili alespoň za 100 Kč. Vsadit si můžete na www.tipsport.cz, prostřednictvím mobilní aplikace nebo přímo na pobočkách Tipsportu.

Po uplynutí prvního týdne soutěže, konkrétně 21. ledna obdržíte od Tipsportu tři žolíky. Ty můžete využít v rámci celé soutěže. Každý jednotlivý žolík vám dává možnost vynechat jeden hrací den bez toho, aniž byste ze soutěže vypadli.

Výhry

Ti soutěžící, kteří celou soutěž dokončí, získají podíl z celkové výhry 15 miliónů korun na sázení. Tyto prostředky jsou vypláceny v Netech.

A jak vypadaly statistiky šťastlivců loni?

Do soutěže se zapojilo celkem 7 094 hráčů, kteří si mezi sebou rozdělili nejen výhry ze svých sázek, ale také bonus ve výši 2 115 Kč na sázení.

Tak co, jdete do toho?

Stačí si každý den vsadit za 100 Kč a nic víc není třeba, výhra bude vaše! Mějte na paměti, že soutěž začíná již v neděli 14. ledna a pokud v tento den nestihnete vsadit, ztrácíte možnost získat podíl z celkové výhry 15 mega!

Přímo ve svém herním účtu na Tipsport.cz naleznete pro lepší orientaci zbývající částku ke splnění denního limitu, počet žolíků nebo odhadovaný finální podíl výhry.

Autor článku: Viktor Holas

Kursové sázení patří již řadu let mezi moje volnočasové aktivity. Přivedl mě k tomu zejména sport, konkrétně fotbal, kterému se aktivně věnuji dnes již patnáctým rokem. Neztratím se ani v jiných sportech, ve kterých mám díky mé zálibě mnoho vědomostí a informací.